Záróvizsga

A 2020/2021-es tanév tavaszi féléves záróvizsgák időszaka: 2021. június 21-22.

Záróvizsga követelmények (tételsorok)

Bizottságok, időpontok:

SzakIdőpont, helyBizottság
Biológia BSc2021. június 21-22. 8 óra, E/303. A bizottság elnöke: Dr. Molnár László egyetemi docens
A bizottság tagjai: Dr. Csiky János egyetemi docens, Dr. Kuczmog Anett adjunktus, Dr. Horváth Győző adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető: Faragóné Papp Mária
Záróvizsgára beosztott hallgatók:Beosztás
SzakIdőpont, helyBizottság
Biológus MSc2021. június 21-22. 8 óra, E/214. A bizottság elnöke: Dr. Gábriel Róbert egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Dr. Fekete Csaba egyetemi docens, Dr. Purger Jenő egyetemi docens, Salamonné Dr. Albert Éva egyetemi docens
Jegyzőkönyv-vezető: Horváthné Tihanyi Éva
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 21.): 8.00: Bali Dominika, Góra Valér, Kovács Alexandra, 8.40: Major Gyöngyi, 9.00: Molnár Abigél, 9.20: Nagy Míra Dorina, 9:40: Závodi Boglárka
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 22.): 8.00: Dénes Diána Klaudia, Göntér Kitti, Sánta Csenge, 8.40: Szünstein Máté, 9.00: Tóth Vivien, 9.20: Varga Zsaklin, 9.40: Zhaketay Zairagul
SzakIdőpont, helyBizottság
Edző, Testnevelő-edző BSc2021. június 21. 9.00 óra Detre terem A bizottság elnöke: Dr. Váczi Márk egyetemi docens
A bizottság tagjai: Meszler Balázs tanársegéd, Prókai Judit tanársegéd, Gyurkovics Ferenc, Katona Máté tanársegéd
Jegyzőkönyv-vezető: Hegedűs Rita
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 9.00 óra: Fekete Ferenc József, Kálmán Péter, Rajkai Krisztina 9.20: Zombori Ádám Lajos 9.40: Pálvölgyi Anett 10.00: Tullner Krisztián 10.20: Rácz Tibor 10.40: Szabó Krisztián 11.00: Takács Erika 11.20: An Jiaqi 11.40: Kourmpani Konstantina, 12.00: Kumar Sumit 12.20: Alshouli Abdul Kareem 12.40: Nagy-György Gábor
SzakIdőpont, helyBizottság
Edző, Testnevelő-edző BSc2021. június 21. 9.00 óra Szigeti Lajos terem A bizottság elnöke: Dr. Németh Zsolt egyetemi docens
A bizottság tagjai: Dr. Paic Róbert adjunktus, Dr. Tóvári Ferenc adjunktus, Kordé Emese, Vadász Kitty tanársegéd
Jegyzőkönyv-vezető: Hegedűs Rita
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 9.00 óra: Cserpán Virág, Géczi Áron, Horváth Márk 9.20: Husti Benjámin 9.40: Bagó Annamária 10.00: Bruszt Győző 10.20: Halász Bernadett 10.40: Horák Benjámin 11.00: Máhli Péter 11.20: Nagy Sándor Barnabás 11.40: Pölöske Kornél
SzakIdőpont, helyBizottság
Fizika BSc, Fizikus MSc2021. június 22. 10 óra, A/408. A bizottság elnöke: Dr. Pálfalvi László egyetemi tanár
A bizottság tagja: Dr. Mechler Mátyás adjunktus, Dr. Tóth György adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető: Lóki Andrea
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 10.00 óra: Dombóvári Kristóf, Kereszti Csenge, Kovács Vivien Andrea 10.20: Mezey Márton 10.40: Mischl-Ruzsik Barbara 11.00: Vincze Noel 11.20: Kingrani Muskan 11.40: Takeuchi ( Rossman ) Elly 12.00: Enkhzaya Jagar 12.20: Mohanty Cyrus 12.40: Kolossa Péter 13.00: Onyango Cecil Otieno
SzakIdőpont, helyBizottság
Földrajz BSc (geoinfo, terület spec.)2021. június 21. 8 óra, C/IV. szem. terem A bizottság elnöke: Dr. Pirkhoffer Ervin egyetemi docens
A bizottság tagjai: Dr. Alpek Levente adjunktus, Dr. Kovács István Péter adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető: Varhanyovszki Veronika
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 8.00 óra: Bakó Balázs Olivér, Kis Zita, Verasztó Márk 8.30: Bondra Roland 8.50: Antal Nikolett Katalin 9.10: Kiss Dániel
SzakIdőpont, helyBizottság
Földrajz BSc (táj és terület spec.)2021. június 21. 8 óra, E/331. A bizottság elnöke: Dr. Lóczy Dénes egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Dr. Pirisi Gábor adjunktus, Dr. Dezső József adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető: Széligné Zóka Krisztina
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 8.00 óra: Adolf Márton, Forgács Nikolett, Molnár Nóra 8.20: Tábori Vanda Georgina, 8.40: Till Dávid Botond 9.00: Vas Olivér Ottó
SzakIdőpont, helyBizottság
Földrajz BSc (terület, turizmus spec.)2021. június 22. 8 óra, C/IV. szem. terem A bizottság elnöke: Dr. Trócsányi András egyetemi docens
A bizottság tagjai: Dr. Nagyváradi László egyetemi docens, Dr. Halmai Ákos adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető: Varhanyovszki Veronika
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 8.00 óra: Bollók Ferenc Márton, Fekete Dávid Krisztián, Lempek Melissza Zita 8.20: Tombor Márton
SzakIdőpont, helyBizottság
Földtudományi BSc2021. június 21. 8 óra, A/513. A bizottság elnöke: Dr. Geresdi István egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Dr. Kovács János egyetemi docens, Dr. Halász Amadé adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető:
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 8.00 óra: Gőgös Gergő, Gubányi Ferenc, Mihályi Dávid 8.20: Tolibova Mokhinur 8.40: Aragon Cerecedes Max 9.00: Lazopoulos Charalampos
SzakIdőpont, helyBizottság
Gazdaságinformatikus BSc2021. június 21., 24. 9 óra F/103. A bizottság elnöke: Dr. Jenei Sándor egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Dr. Gimesi László adjunktus, Horváth Zoltán tanársegéd, Rébay Viktor tanársegéd, Erdős Sándor tud. smunkatárs, Cziglerné Erb Edina tud. smunkatárs
Jegyzőkönyv-vezető: Pinczehelyi Eszter
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 21.): 9 óra: Balassa Sándor, Császár Szabolcs, Deáki Benedek Péter 9:20: Gulyás Fanni 9.40: Harsányi Magor 10.00: Hóf Tamás 10.20: Kollár Márk 10.40: Lázár Bettina 11.00: Lovász Levente Márk 11.20: Marton Balázs 11.40: Máyer Levente 12:00 Urbán Emese Sára
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 24.): 9 óra: Meisl Gábor Károly, Muzsek Balázs, Nguyen Thi Minh Thu 9.20: Révész Róbert 9.40: Sarek Gergő 10.00: Szentes Brigitta
SzakIdőpont, helyBizottság
Geográfus MSc2021. június 22. 8 óra, E/331. A bizottság elnöke: Dr. Czigány Szabolcs egyetemi docens
A bizottság tagjai: Dr. Szabó Géza egyetemi docens, Dr. Bugya Titusz adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető: Széligné Zóka Krisztina
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 8.00 óra: Farkas Beáta, Farkas Sándor, Nagy Bence 8.30: Schillinger József 8.50: Sólyom Bence 9.10: Szatmári Ivett 9.30: Veszely Márton 9.50: Zugfil Rolf 10.10: Németh Gergő 10.30: Fitt Ildikó
SzakIdőpont, helyBizottság
Kémia BSc2021. június 21. 8 óra, C/I.ea. A bizottság elnöke: Dr. Kollár László egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Dr. Ősz Katalin egyetemi docens, Dr. Kálai Tamás egyetemi tanár, Dr. Felinger Attila egyetemi tanár
Jegyzőkönyv-vezető: Rapp-Kindner Ildikó
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 8 óra: Baracskai Franciska, Erdélyi Ádám, Kovács Andrew Alexander 8.20: Molnár Csilla 8.40: Világos Liliána Viktória, 9.00: Kelemen András Gábor
SzakIdőpont, helyBizottság
Matematika BSc2021. június 22. 9.00 óra, F/211. A bizottság elnöke: Dr. Tóth László egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Dr. Eisner Tímea adjunktus, Dr. Frigyik András adjunktus, Dr. Ruff János adjunktus
Jegyzőkönyv-vezető: Völgyiné Mirbach Rita
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 9.00 óra: Chtiba Reda, Haxhikadrija Dhurata, Tornyi Tamás
SzakIdőpont, helyBizottság
Programtervező informatikus BSc2021. június 21-22-23. 8.30 óra, F/111. A bizottság elnöke: Dr. Pauler Gábor egyetemi docens
A bizottság tagjai: Dr. Király Balázs adjunktus, Kiss-Vincze Tamás tanársegéd, Dr. Zentai Norbert adjunktus, Nagy-Csiha Zsuzsanna tanársegéd
Jegyzőkönyv-vezető: Pinczehelyi Eszter
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 21.): 8.30 óra: Békefi Benjámin, Csizmadia Dominik Norbert, Dankó Dominik Patrik 9.00 óra: Győr Richárd 9.20: Korsós Richárd 9.40: Martin Dávid Martin 10.00: Máté Patrik 10.20: - 10.40: Páj Gábor 11.00: Spán Richárd 11.20: Vass Vilmos László 11.40: Zsók Győző
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 22.): 8.30 óra: Bogár Dominik Tibor, Csonka László, Gelencsér Marcell 9.00 óra: Hegyi Bálint 9.20: László Gábor 9.40: Máté Dávid 10.00: Molnár Bence Miklós 10.20: Nichter Valter Patrik 10.40: Pusztai Balázs 11.00: Szücs Mihály Bendegúz 11.20: Zouaoui Leila
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 23.): külföldi hallgatók, lásd angol nyelvű honlapon
SzakIdőpont, helyBizottság
Rekreáció MSc2021. június 21. 9 óra, A/322. A bizottság elnöke: Dr. Atlasz Tamás egyetemi docens
A bizottság tagjai: Cselkó Alexandra tanársegéd, Mayer Petra tanársegéd, László Szilárd tanársegéd, Sebesi Balázs tanársegéd
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 9 óra: Falvai Dániel, Krasznai Rudolf, Németh Krisztina 9.20: Patyi Emma 9.40: Pálmai Viktória 10.00: Pechár Csaba 10.20: Sánta Dóra 10.40: Simon Zoltán, 11.00: Solyom Gábor 11.20: Abu Khadra Farah Ziad Khalil 11.40: Eid Al Moheab Walid Masoud 12.00: Khan Muhammad Emad Ahmad
SzakIdőpont, helyBizottság
Sportszervező BSc
Sport- és rekreációszervezés BSc
2021. június 21-23. 9 óra Kálmánchey terem A bizottság elnöke: Dr. Prisztóka Gyöngyvér egyetemi docens
A bizottság tagjai: Dr. Marton Gergely adjunktus, Csóka László, Dr. Paic Róbert adjunktus, Eigner Eszter tanársegéd
Jegyzőkönyv-vezető: Hegedűs Rita
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 21.): 9.00 óra: Bálint Gellért Attila, Fodor Marcell, Kelemen Kitti 9.30: Kókai Flóra Dóra 9.50: Lencsés Noémi Ibolya 10.10: Major Péter 10.30: Nácsa Marcell 10.50: Rózsa Benedek 11.10: Tigyi Imre 11.30: Tóth Éva 11.50: Varsányi Dorka 12.10: Sántha Dorina
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 22.): 9.00 óra: Boros Bence, Frank Cintia, Czene Péter 9.30: Iványi Gábor 9.50: Kollár Márk Károly 10.10: Lotz Viktor 10.30: Mészáros Márton 10.50: Nánásy Eszter Zsuzsanna 11.10: Szűcs Laura 11.30: Varga Demeter 11.50: Ujjady Árpád 12.10: Pintér Zsófia
Záróvizsgára beosztott hallgatók (június 23.): 9.00 óra: Baji Péter Ábrahám, Hetyei Szandra, Jakab Attila Krisztián 9.30: Lukács Károly 9.50: Pál Bettina Eszter 10.10: Péter Szabó Lívia 10.30: Juhász Viktor Ferenc 10.50: Solymosi Patrik Imre 11.10: Szabó Erik 11.30: Szabó Gergő 11.50: Szolnoki Bence 12.10: Cseh Dalma
SzakIdőpont, helyBizottság
Szőlész-borász mérnöki BSc2021. június 21. 9 óra E/426. A bizottság elnöke: Dr. Jakab Gábor egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Csikászné Krizsics Anna tud. főmunkatárs, Barócsi Zoltán adjunktus, Hevér László borász mérnök
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 9 óra: Frank Melinda, Hajba Petra, Kappel Letícia 9.20: Nagy-Zsoldos Kata 9.40: Schultz Brigitta
SzakIdőpont, helyBizottság
Vegyész MSc2021. június 22. 8 óra, C/I.ea. A bizottság elnöke: Dr. Kollár László egyetemi tanár
A bizottság tagjai: Dr. Lente Gábor egyetemi tanár, Dr. Kálai Tamás egyetemi tanár, Dr. Felinger Attila egyetemi tanár
Jegyzőkönyv-vezető: Rapp-Kindner Ildikó
Záróvizsgára beosztott hallgatók: 8 óra: Benedek Ágnes, Hartmann Fruzsina, Patyi Gábor 8.20: Zugó Alexandra 8.40: Fursenko Alexandra
Weboldalunkon cookie-kat (sütiket) használunk, hogy teljesebb szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére.
Bővebb információk »

Rendben