nyílt nap 2

2024. január 23., 15:37  •  március 14., 19:24

Nyílt Nap II. a Természettudományi Karon

felvételihallgatókrendezvény

Látogass el hozzánk 2024. február 6-ai NYÍLT NAPUNKRA, találkozzunk az Ifjúság út 6. szám alatt a PTE TTK aulájában!

TÉMÁINK:

A Kar által kínált képzések (alapképzések és egységes tanárképzés) bemutatása, elhelyezkedési lehetőségek diplomaszerzés után, felvételi információk.
Bepillantás az egyetemi diákéletbe, campus bejárás, interaktív és látványos bemutatók.

PROGRAMJAINK DIÓHÉJBAN:

• AULA
  • 9 órától Kapunyitás - kötetlen beszélgetés
  • 9:30 Tájékoztatás a kiállítói standoknál, ismerkedés képzéseink képviselőivel – akikkel a délután töltitek
  • VARGHA DAMJÁN KONFERENCIATEREM
  • 10:10 TTK-s filmek vetítése
  • 10:30 Köszöntő és a kar bemutatása
  • 10:40 Beiskolázási információk, kérdések, válaszok
  • 11:10 Diákélet az egyetemen: hallgatóink tolmácsolásában mutatjuk be az egyetemi életet (Szigeti Dalma, HÖK elnök), a tehetséggondozásban rejlő potenciált, a szabadidő-eltöltés, sport és tanulásra fordított idő, valamint a tudományos munka egyensúlyát pedig Fésüs Ádám előadásában.
  • 11:55 Közös átvonulás a TTK aulába / 12:05 Első campus túra (létszám függvényében)
  • 12:00 Ebédszünet (érdeklődés esetén campus túrát szervezünk), zene és beszélgetés
  • 12:30 Második campus túra (létszám függvényében)
  • 13:00 Bemutatkoznak intézeteink - programok szakonkénti bontásban (kb. 15 óráig)

Nyílt Nap regisztráció az alábbi linken!

Felvételi Intézményi Pont (FIP) regisztráció az alábbi linken!

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!