nyílt nap 2024

2023. december 15., 15:11  •  2024. január 14., 19:38

Nyílt Nap a Természettudományi Karon

felvételioktatás

Látogass el hozzánk 2024. január 16-ai NYÍLT NAPUNKRA, találkozzunk a PTE Szentágothai János Kutatóközpont "kavics" előadójában!

TÉMÁINK:

A Kar által kínált képzések (alapképzések és egységes tanárképzés) bemutatása, elhelyezkedési lehetőségek diplomaszerzés után, felvételi információk.
Bepillantás az egyetemi diákéletbe, campus bejárás, interaktív és látványos bemutatók.

TELJES PROGRAM itt olvasható.

PROGRAMJAINK DIÓHÉJBAN:

• 9 órától Kapunyitás - kötetlen beszélgetés
    Helyszín: 7624 Pécs, Ifjúság útja 20., Szentágothai János Kutatóközpont
  • 9:15 Campus-túra a Hallgatói Önkormányzat vezetésével (16 órakor a program ismétlődik)
  • 10:00 Tájékoztatás a kiállítói standoknál, ismerkedés képzéseink képviselőivel – akikkel a délután töltitek
  • 10:30 TTK-s filmek vetítése
  • 11:00 Köszöntő és a kar bemutatása
  • 11:05 Beiskolázási információk, kérdések, válaszok
  • 11:30 DIÁKOKNAK: Diákélet az egyetemen (hallgatói élet, sport- és versenylehetőségek, tudományos munka, elhelyezkedés)
  • 11:30 SZÜLŐKNEK (B001-es terem): Beiskolázási információk, kérdések-válaszok
  • 11:55 Közös átvonulás a TTK kampuszra a PTE Brass Band kíséretében
  • 12:00 Ebéd (előregisztrációval ingyenes!), PTE Brass Band koncert és interaktív beszélgetés IVÁN BENCE paralimpikon úszó hallgatónkkal
    Helyszín: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6., PTE TTK Aula
  • 13:00 Bemutatkoznak intézeteink - programok szakonkénti bontásban
  • 16:00 Campus-túra a Hallgatói Önkormányzat vezetésével

Az alábbi REGISZTRÁCIÓS ŰRLAP kitöltésével kérlek jelöld, melyik programunkon szeretnél részt venni, foglald le a helyed időben! A regisztráció nem jár semmilyen kötelezettséggel, csupán nekünk segítség a programok lebonyolítása kapcsán, neked pedig foglalt hely az előadóteremben.

És még valami: a regisztrált résztvevők között értékes TTK-s ajándékokat sorsolunk ki!

Sok szeretettel várunk 2024. január 16-án 9 órától a PTE Szentágothai János Kutatóközpontban, az Ifjúság út 20. szám alatt!