Jubileum 650 25 éves a TTK

A kar munkatársai

Név Szervezeti egység Telefon E-mail Iroda
A, ÁTetejére
Ádám Péter dr. Fizikai Intézet 24504 adam.peter E/406
Agócs-Laboda Ágnes Biológiai Intézet 24303 A/309
Almási Gábor dr. Fizikai Intézet 24490 almasi E/416, A/401, A/402
Alpek Balázs Levente Földrajzi Intézet 24134 alpeklevente E/512
Ambrus Orsolya Katalin Tanulmányi Osztály 24614 ambruso A/216
Antal Jánosné Biológiai Intézet 24448 antalne8 A/308
Atlasz Tamás dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24361 attam A/123
Aubert Antal dr. Földrajzi Intézet 24617 aubert A/528
BTetejére
Bacskay Ivett Orsolya dr. Kémiai Intézet 24851 bacskay C/107
Bánhidi Miklós dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24149 miklosbanhidi Sportcsarnok 10.sz.
Bélaváry Zsolt Sporttudományi és Testnevelési Intézet, Sportközpont 24168, +36-30-4086-276 tesi A/124
Birkenstock Ivett Helga Tanulmányi Osztály 24832 lucifer A/222
Bodor András Matematikai és Informatikai Intézet 24155 bodri F/109
Bognár László Tanulmányi Osztály 24841 bognar.laszlo A/222
Bolboaca Alina Biológiai Intézet 24613 alina A/304
Boros Borbála dr. Kémiai Intézet 24851 bboros C/107
Boros Csabáné Biológiai Intézet 24810 boros A/213
Bősz Dóra Kémiai Intézet 24680 b.dora.fizkem A/113
Budai Tamás dr. Földrajzi Intézet 24215 budai A/510
Bugya Titusz dr. Földrajzi Intézet 24526 titusz A/519
Bujtor László dr. Földrajzi Intézet 24215 bujtor.laszlo.geology A/510
Buzády Andrea dr. Fizikai Intézet 24490 buzady E/416
Buzás Dóra Biológiai Intézet 29049 dora.buzas SZKK A/209
C, CsTetejére
Csabai Zoltán dr. Biológiai Intézet 24811, 24270 csabai C/202B
Csekő György dr. Kémiai Intézet 24120 csekogy C/008
Cselkó Alexandra Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24881 cselkoa A/121
Cséplő Anikó Földrajzi Intézet 24481 acseplo E/538
Csepregi Kristóf Biológiai Intézet 22250 kristofcsepregi E/206
Csiky János dr. Biológiai Intézet 24441 moon E/212
Czégény Gyula Biológiai Intézet 24152 czegeny E/206
Czigány Szabolcs dr. Földrajzi Intézet 24481 sczigany E/538
Czuni Lilla Adrienn Biológiai Intézet 24810, 29291 czuni.lilla A/213, E/329, SZKK C/411
DTetejére
Dénes Viktória dr. Biológiai Intézet 24444 vdenes C/307
Dezső József dr. Földrajzi Intézet 24187 dejozsi E/536
Domján Anita Földrajzi Intézet 24147 danita E/531
Dörnyei Ágnes dr. Kémiai Intézet 24589, 36255 agnes.dornyei C/106
Dövényi Zoltán dr. Földrajzi Intézet 24247 dovenyiz E/501
E, ÉTetejére
Eisner Timea dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24529 eisner F/219
Emberovicsné Szász Mónika Dékáni Hivatal 24146 emberov A/228
Ernyes Tamás Dékáni Hivatal 24521 ernyes A/226
Erostyák János dr. Fizikai Intézet 24488 erostyak E/405, SZKK C/317
Erostyákné dr. Kis-Tóth Gabriella Gazdasági Iroda 24143 kistoth.gabriella A/220
FTetejére
Fábián Szabolcs Ákos dr. Földrajzi Intézet 24616 smafu E/530
Faragóné Papp Mária Biológiai Intézet 24151 pappm64 E/201, A/228
Farics Éva Földrajzi Intézet 24822 faricse A/525
Farkas Gábor Földrajzi Intézet 24819 gfarkas A/520
Farkas Roland Kémiai Intézet 24452 rfarkas1 C/003/A
Fazekas László Fizikai Intézet fazekas.l
Fekete Csaba dr. Biológiai Intézet 24815 fekete E/330
Felinger Attila dr. Kémiai Intézet 24582 felinger A/106
Fialowski Alice dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24871 fialowsk F/214
Fogarasi Gabriella dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet, Sportközpont 24111 fogarasi A/124
Frigyik Béla András dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24252 afrigyik F/213
Fülöp József András dr. Fizikai Intézet 24410, 29221 fulop E/411, SZKK C/101
G, GyTetejére
Gábriel Róbert dr. Biológiai Intézet 24116 gabriel E/302
Gál Tamás dr. Fizikai Intézet 24463 gal E/415
Gál-Balogh Réka dr. Földrajzi Intézet 24827 breka A/518
Gálosi-Kovács Bernadett dr. Földrajzi Intézet 24827 detty A/518
Garai Krisztina Mária Biológiai Intézet 24450, 24406 gakr A/310, A/312
Gazdag Zoltán dr. Biológiai Intézet 24835, 24810 gazdag E/329
Geiger Lili Biológiai Intézet 24450 g.lilly92 A/310
Gép Zsuzsanna Sporttudományi és Testnevelési Intézet
Geresdi István dr. Földrajzi Intézet 24825 geresdi E/537
Gergely Máté Kémiai Intézet 29144 magister7707 SZKK B204
Giba Alexandra Kémiai Intézet 24477 gszandra C/005
Gimesi László dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24683 gimesi F/105
Gyenizse Péter dr. Földrajzi Intézet 24826 gyenizse A/516
Gyuricza László dr. Földrajzi Intézet 24824 gyuricza A/522
Gyürüs Szabolcs Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 gyurus E/217
HTetejére
Halász Amadé dr. Földrajzi Intézet 24215 tade A/510
Halmai Ákos Földrajzi Intézet 24606 halmaia A/523
Harka Győző Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24735 carlos E/217
Hatvani Zsolt dr. Szentágothai János Szakkollégium 24372 hatvani E/428, E/429
Hebling János dr. Fizikai Intézet 24532, 501-528 hebling E/402
Hederics Dávid Biológiai Intézet 29049 hederics SZKK A/209
Heisenberger Zsolt Tanulmányi Osztály 24517 zsolt A/219
Henglné Mernye Lilla Biológiai Intézet 29131 lillam
Hernádi István dr. Biológiai Intézet 24816 hernadi C/310 A
Hideg Éva Olga dr. Biológiai Intézet 24229 ehideg E/205
Hoffmann Gyula dr. Biológiai Intézet 24542 hgyula E/313
Horváth Attila dr. Kémiai Intézet 24420 horvatha C/003/B
Horváth Attila György Sporttudományi és Testnevelési Intézet Atlétikapálya
Horváth Győző dr. Biológiai Intézet 24414, 24817 hgypte C/206, E/306
Horváth Zoltán Matematikai és Informatikai Intézet 24730 hz F/202
Horváthné Tihanyi Éva Biológiai Intézet 24875, 24812 mokuska C/203
I, ÍTetejére
JTetejére
Jáger Viktor dr. Földrajzi Intézet 24245 jagerviktor78 A/515
Jakab Ferenc dr. Biológiai Intézet 24577, 24818 jakabf A/303, E/310
Jakab Gábor dr. Biológiai Intézet 24209, 24428 jakab E/203
Jánosi Tibor Zoltán dr. Fizikai Intézet 24395 tzjanosi E/408
Janszky József dr. Fizikai Intézet 24505 jf_janszky E/403
Jenák Ildikó Matematikai és Informatikai Intézet 24683 jenak F/105
Jenei Sándor dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24684 jenei F/101
Jerkovicsné Stefán Klára Földrajzi Intézet 24487 klari82 C/412
Jónás-Berki Mónika Gizella dr. Földrajzi Intézet 24822 berkim A/525
Jozifek Anita Dékáni Hivatal 24284 jozifek A/225
KTetejére
Kajos Attila Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24149 kajos Sportcsarnok 10.sz.
Káldi Anna Mária Biológiai Intézet 24536 kaldinusi A/002, A/004
Kárpáti Richárd Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 lion E/217
Kárpisz Fanni Kémiai Intézet 24680 karpisz.fanni A/113
Kégl Tamás dr. Kémiai Intézet 24585 tkegl C/104
Kégl Tímea Kémiai Intézet 24585 timea.kegl C/104
Keidl Zoltánné Biológiai Intézet 24450, 24406 keidl A/310
Kelemenné Sár Mónika Gazdasági Iroda 24840 kelemen.monika A/220
Kemenesi Gábor Biológiai Intézet 29282, 29283, 29049 kemenesi.gabor SZKK A209, SZKK C402, C403
Kerepesi Ildikó Erzsébet dr. Biológiai Intézet 24519 ilda E/312
Kériné dr. Józsa Rita dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24882 jozsar A/120
Kevey Balázs dr. Biológiai Intézet 24457 keveyb E/209
Kilár Ferenc dr. Kémiai Intézet 24421, 36273 kilar A/104
Kilián Imre dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24155 kilian F/109
Király Balázs Matematikai és Informatikai Intézet 24575 kiralyb F/209
Kiss András Kémiai Intézet 61021 akiss A/115
Kiss Árpád Biológiai Intézet 24438, 24439 arpi A/211, A/212
Kiss Ibolya Ilona dr. Kémiai Intézet 24693 kissi A/102
Kiss Kinga Földrajzi Intézet 24606 kissk A/523
Kiss László dr. Kémiai Intézet 24680 kissl A/113
Kiss-Vincze Tamás Matematikai és Informatikai Intézet 24233 kevlar F/106
Kocsis Marianna dr. Biológiai Intézet 24432, 24428 mkocsis E/207
Kollár László dr. Kémiai Intézet 24153, 24452 kollar C/007
Koniorczyk Mátyás dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24872 kmatyas F/215
Kordé Emese Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24193 emese A/127
Korpa Csaba dr. Fizikai Intézet 24534 korpa E/413
Kovács Barna Szilárd dr. Kémiai Intézet 24680 kovacs1 A/113
Kovács Ferenc Kémiai Intézet 24680 kovacsf89 A/113
Kovács István Péter dr. Földrajzi Intézet 24279 vonbock E/533
Kovács János dr. Földrajzi Intézet 24245 jones A/515
Kovácsné Balogh Zsuzsanna Biológiai Intézet 24428, 24258 zs1963 A/202
Kuczmog Anett dr. Biológiai Intézet 24434 kuczmog A/207
Kuhlevszkij Szergej dr. Fizikai Intézet 24516 szergej E/414, A/002
Kunsági-Máté Sándor dr. Kémiai Intézet 24208 kunsagi A/110
L, LyTetejére
Laczkó József dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24214 laczkoj F/101
Lakk Mónika Biológiai Intézet 24444 mlakk C/307
Lambert Nándor Kémiai Intézet 24418 nandor C/000
Légvári Katalin Emma Biológiai Intézet 24115 katasl E/304
Lemli Beáta dr. Kémiai Intézet 24802 blemli A/115
Li Shaoxian Fizikai Intézet 24395 shaoxian E/408
Lóczy Dénes dr. Földrajzi Intézet 24482 loczyd A/532
Lóki Andrea Fizikai Intézet 24399, 501-570 loki E/401
Lukács Hajnalka Tanulmányi Osztály 24833 lukacsh A/216
MTetejére
Majdánné dr. Mohos Mária dr. Földrajzi Intézet 24621 mohosma A/531
Majer József dr. Biológiai Intézet 24590 majerj C/203A
Makkai Bernadett Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24507 makkaib Sportcsarnok 9.sz.
Makkai Géza dr. Fizikai Intézet 24489 mgeza E/405
Malik Szabolcs Matematikai és Informatikai Intézet malik.szabolcs
Marics Ágota Tanulmányi Osztály 24371 maricsa A/216
Marosvölgyi-Haskó Diána Kémiai Intézet 24452 dianamh C/003/C
Marton Gergely dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24149 martongergely Sportcsarnok 10.sz.
Márton Zsuzsanna dr. Fizikai Intézet 24412, 24008 marton E/423, A/507
Mátai Anikó Biológiai Intézet 24226 manico E/210
Mauchart Péter Biológiai Intézet 24838 mauchart C/203/B
Mechler Mátyás Illés dr. Fizikai Intézet 24396 maclair E/422
Merk Ildikó Kémiai Intézet 24419 merkildi A/104
Mészárosné Császár Zsuzsanna dr. Földrajzi Intézet 24230 cszsuzsa C/407
Meszler Balázs Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24508 meszler Sportcsarnok 11.sz.
Mogyorósi Gábor Fizikai Intézet 24307 mgabor A/410
Molnár András Tanulmányi Osztály balessio
Molnár Emese Fizikai Intézet 24307 molnare A/410
Molnár László dr. Biológiai Intézet 24596, 24449 molnar E/202
Móra Arnold dr. Biológiai Intézet 24838, 24270 marnold C/203/B
Morschhauser Tamás dr. Biológiai Intézet 24863 morsi E/324
N, NyTetejére
Nagy Dávid Biológiai Intézet 24864 davenagy9 E/325
Nagy Géza dr. Kémiai Intézet 24681 g-nagy A/109
Nagymihály Zoltán Kémiai Intézet 29144 nmzoltan SZKK B/204
Nagyváradi László dr. Földrajzi Intézet 24479 nagyvarl A/530
Németh Ádám Földrajzi Intézet 24828 nemethadam C/414
Németh Krisztina Tanulmányi Osztály 24370 nemethkr A/221
Németh Zoltán Sporttudományi és Testnevelési Intézet, Sportközpont 24360 nemethzoly Sportcsarnok 5.sz.
Németh Zsolt dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24508 zsolt.nemeth Sportcsarnok 11.sz.
Némethné dr. Somogyi Ildikó Biológiai Intézet 24612, 24303 ildiko.somogyi83 E/315, C/302
Nyisztorné Mayer Petra Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24080 mayerpez B/108
O, ÓTetejére
Ollmann Zoltán dr. Fizikai Intézet 24395, 29221 ollmann E/408, SZKK C/101
Ortmann-né Ajkai Adrienne dr. Biológiai Intézet 24271 aadrienn C/202 A
Ö, ŐTetejére
Őri Zsuzsanna Emese Kémiai Intézet 24680 orizsuzsa A/113
PTetejére
Paic Róbert Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24172 paic Sportcsarnok 4.sz.
Pálfalvi László dr. Fizikai Intézet 24533 palfalvi E/407
Pálfi Andrea Földrajzi Intézet 24823 palfia A/524
Pap Margit dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24262 papm F/220
Pap Norbert dr. Földrajzi Intézet 24244 pnorbert C/406
Pap Viktória Kémiai Intézet 24119 kemiaint C/103
Papp Gábor dr. Biológiai Intézet 24814, 24810 pappgab A/317
Pásztoryné dr. Kovács Julianna Sporttudományi és Testnevelési Intézet, Sportközpont 24360 julcsi Sportcsarnok 5.sz.
Pauler János Gábor dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24291 pauler F/104
Pernecker Bálint Biológiai Intézet 24838 perneckb C/203/B
Pernyeszi Tímea Judit dr. Kémiai Intézet 29142 ptimea SZKK
Petőcz György dr. Kémiai Intézet 24120 petocz C/008
Pinczehelyi Eszter Matematikai és Informatikai Intézet 24197 pincze F/101
Pirisi Gábor dr. Földrajzi Intézet 24246 pirisig C/405
Pirkhoffer Ervin dr. Földrajzi Intézet 24090 pirkhoff E/534
Pollák Edit dr. Biológiai Intézet 24449 peditmail C/303
Polónyi Gyula Fizikai Intézet 24188, 29221 polonyi E/410, SZKK C/101
Pongrácz Péter dr. Kémiai Intézet 24452 ignoop C/003/A
Prisztóka Gyöngyvér dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24512 gyongy Sportcsarnok 7.sz.
Prókai Judit Andrea Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24718 prokai E/425
Purger Jenő dr. Biológiai Intézet 24123, 24115 purger E/308
Putnoky Péter dr. Biológiai Intézet 24409 putnoky E/309
RTetejére
Radák Zsolt dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24882 cix21 A/120
Rákosi Gyula Sporttudományi és Testnevelési Intézet, Sportközpont 24183 rakosi69 Sportcsarnok uszoda
Ratalics Kata Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24193 ratalics A/127
Rébay Viktor Matematikai és Informatikai Intézet 24133 c-ta F/202
Rédei Csanád Kémiai Intézet 24129 redei.csanad C/207
Reményi Péter dr. Földrajzi Intézet 24212 remko C/403
Ribaczné Hegedüs Rita Sporttudományi és Testnevelési Intézet 501-519, 24148 hegedus Sportcsarnok 3.sz.
Ronczyk Levente dr. Földrajzi Intézet 24118 hidrogen A/533
Rosenberger Jánosné Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24552 rjudit42 Sportcsarnok 6.sz.
Rózsa Zoltán Matematikai és Informatikai Intézet 24575 rozsaz F/209
Rozsvai Zsolt Gazdasági Iroda 24145 rozsvai.zsolt A/224
Ruff János dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24180 ruffj F/222
Rumpler Éva Biológiai Intézet 24612, 24303 rumpler.eva E/315
S, SzTetejére
Salamonné Albert Éva dr. Biológiai Intézet 24122 albert E/211
Sály Péter dr. Biológiai Intézet 24838, 24270 psaly C/203/B
Sarkadi Noémi Földrajzi Intézet 24279 sarkadin E/533
Sashalmi György Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 daryoon E/217
Schmeller Gabriella Földrajzi Intézet 24445 schg E/513
Sebe Krisztina dr. Földrajzi Intézet 24483 sebe A/509
Sepsey Annamária Kémiai Intézet 24129 sepsey C/207
Silaban Nurcahaya Tanulmányi Osztály 24377 nur A/216
Simon Ilona dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24180 simoni F/222
Simon József Kémiai Intézet 24129 simonjozsef88 C/207
Simon Péter Fizikai Intézet 24488, 24533 sipet E/405
Stranczinger Szilvia dr. Biológiai Intézet 24455, 24433 sziszi55 E/208
Syamsul Nugraha Priyo Fizikai Intézet 24504 priyo E/406
Szabó Gabriella Dékáni Hivatal 24190 szabgab A/226
Szabó Géza dr. Földrajzi Intézet 24484 fg4t A/527
Szabó Péter Földrajzi Intézet 24245 sz.piiit01 A/515
Szabó Sándor dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24877 szabos F/210
Szabóné Jelics Mónika Dékáni Hivatal 24144 jelics A/228
Szalai Gábor Földrajzi Intézet 24623 szalai C/408
Szappanos Gergely Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24360 szappanosgergely11 Sportcsarnok 5.sz.
Szász Erzsébet dr. Kémiai Intézet 24802, 29121 szasze A/115
Szatmári Adrienn Sporttudományi és Testnevelési Intézet, Sportközpont 24111, 24168 sutike A/124
Széligné Zóka Krisztina Földrajzi Intézet 24486 zoka A/529
Szilágyi István dr. Földrajzi Intézet 24623 szortega C/408
Szilágyi-Kispap Erika Tanulmányi Osztály 24283 szke E/301
Szlachányi Kornél dr. Fizikai Intézet 24474 szlach E/409
Szőcs Balázs Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 bala E/217
T, TyTetejére
Takács Attila dr. Kémiai Intézet 24120 takacsattila C/008
Taksonyi Beatrix Nikolett Kémiai Intézet 24477 taksonyi.beatrix C/005
Tékus Emese dr. Tanulmányi Osztály 24831 mse A/222
Tékus Éva dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24881 tekuseva A/121
Tésits Róbert dr. Földrajzi Intézet 24167 tesits A/518
Tibai Zoltán dr. Fizikai Intézet 24504 tibai E/406
Tóth Ákos Levente dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24080 totha B/108
Tóth Gabriella Földrajzi Intézet 24215 tgabesz7 A/510
Tóth György dr. Fizikai Intézet 24533 tothgy E/407
Tóth László dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24179 ltoth F/216
Tóvári Ferenc dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24172 toferenc Sportcsarnok 4.sz.
Trócsányi András dr. Földrajzi Intézet 24487 troand C/412
Trócsányi Balázs Dékáni Hivatal 24282 balazh A/225
Tuba Ferenc Imréné Sporttudományi és Testnevelési Intézet, Sportközpont 24248 kata651024 Sportcsarnok
U, ÚTetejére
Unferdorben Márta Edit dr. Fizikai Intézet 24469 umarta A/411
Urbán Péter Biológiai Intézet 29291, 24675, 24810 urpe.89 SZKK A/209, E/330, SZKK C/411
Ureczky Dóra dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24882 ureczky A/120
Ü, ŰTetejére
VTetejére
Váczi Márk dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24361, 24281 vaczi A/123
Vadász Kitty Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24507 vadaszki Sportcsarnok 9.sz.
Varga Árpád Fizikai Intézet 24469 vrg.arpad A/411
Varga Dániel Biológiai Intézet 29049 riddick SZKK A/209
Varga Gábor Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24001 kerteszguru A/128
Varga Gábor dr. Földrajzi Intézet 24616 gazi E/530
Varga György Csaba dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24871 vargagyc F/214
Varhanyovszki Veronika Földrajzi Intézet 24625, 24635 verka C/405
Vass Lívia Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24189 livivass A/119
Végh Andor dr. Földrajzi Intézet 24230 veghandor C/407
Vincze Kornélia Tanulmányi Osztály 24374 vinczekl A/216
Völgyi Béla dr. Biológiai Intézet 24614 volgyi01 E/301
Völgyiné Mirbach Rita Matematikai és Informatikai Intézet 503-615, 24178 rita F/221
Völgyiné Rakita Ildikó Biológiai Intézet 29049 rakita.ildiko SZKK A/209
Vörös Attila Tanulmányi Osztály 24171 vorosatt A/218
WTetejére
Wilhelm Márta dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24513 mwilhelm Sportcsarnok 2.sz.
Wilhelm Zoltán dr. Földrajzi Intézet 24485 wilhelm C/409
Z, ZsTetejére
Zag Gábor Dékáni Hivatal 24191 gabor.zag A/227
Zagyi Nándor Földrajzi Intézet 24485 zana C/409
Zaválnij Bogdán Matematikai és Informatikai Intézet 24685 bogdan F/210
Zentai Norbert Matematikai és Informatikai Intézet 24233, 24302 norba F/106