A kar munkatársai

Név Szervezeti egység Telefon E-mail Iroda
A, ÁTetejére
Ádám Péter dr. Fizikai Intézet 24504 adam.peter E/406
Agócs-Laboda Ágnes Biológiai Intézet 24303 A/309
Almási Gábor dr. Fizikai Intézet 24490 almasi E/416, A/401, A/402
Alpek Balázs Levente Földrajzi Intézet 24134 alpeklevente E/512
Antal Jánosné Biológiai Intézet 24448 antalne8 A/308
Atlasz Tamás dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24361 attam A/123
Aubert Antal dr. Földrajzi Intézet 24617 aubert A/528
BTetejére
Bacskay Ivett Orsolya dr. Kémiai Intézet 24851 bacskay C/107
Balogh Katalin Kémiai Intézet 24680 baloghk A/113, A/104
Bélaváry Zsolt Sportközpont 24168, +36-30-4086-276 tesi A/124
Bergou János dr. Fizikai Intézet 24399 jbergou E/403
Birkenstock Ivett Helga Tanulmányi Osztály 24832 lucifer A/222
Bódogné Koncz Julianna Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24507 koncz Sportcsarnok 9.sz.
Bodor András Matematikai és Informatikai Intézet 24155 bodri F/109
Bognár László Tanulmányi Osztály 24841 bognar.laszlo A/222
Bolboaca Alina Biológiai Intézet 24613 alina A/304
Boros Borbála dr. Kémiai Intézet 24851 bboros C/107
Boros Csabáné Biológiai Intézet 24810 boros A/213
Budai Tamás dr. Földrajzi Intézet 24215 budai A/510
Bugya Titusz dr. Földrajzi Intézet 24526 titusz A/519
Bujtor László dr. Földrajzi Intézet 24215 bujtor.laszlo.geology A/510
Buzády Andrea dr. Fizikai Intézet 24490 buzady E/416
C, CsTetejére
Csabai Zoltán dr. Biológiai Intézet 24811, 24270 csabai C/202B
Csapó János dr. Földrajzi Intézet 24822 csapoj A/525
Cselkó Alexandra Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24881 cselkoa A/121
Csepregi Kristóf Biológiai Intézet 22250 kristofcsepregi E/206
Csiky János dr. Biológiai Intézet 24441 moon E/212
Csóka Balázs dr. Kémiai Intézet 24589 csoki C/106
Csorba Péter dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24575 pcsorba F/209
Czégény Gyula Biológiai Intézet 24152 czegeny E/206
Czigány Szabolcs dr. Földrajzi Intézet 24481 sczigany E/538
DTetejére
Dani Lívia Fizikai Intézet 24469 dani.livia A/411
Dénes Viktória dr. Biológiai Intézet 24444 vdenes C/307
Dezső József dr. Földrajzi Intézet 24187 dejozsi E/536
Domján Anita Földrajzi Intézet 24147 danita E/531
Dörnyei Ágnes dr. Kémiai Intézet 24589, 36255 agnes.dornyei C/106
Dövényi Zoltán dr. Földrajzi Intézet 24247 dovenyiz E/501
E, ÉTetejére
Eisner Timea dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24529 eisner F/219
Emberovicsné Szász Mónika Dékáni Hivatal 24146 emberov A/228
Ernyes Tamás Dékáni Hivatal 24521 ernyes A/226
Erostyák János dr. Fizikai Intézet 24488, 24473, 29151, 29222 erostyak E/405, A/503, SZKK B/211, SZKK C/102
Erostyákné dr. Kis-Tóth Gabriella Gazdasági Iroda 24143 kistoth.gabriella A/220
FTetejére
Fábián Szabolcs Ákos dr. Földrajzi Intézet 24286, 24616 smafu E/530
Faragóné Papp Mária Biológiai Intézet 24523 pappm64 E/335, A/228
Farkas Roland Kémiai Intézet 24452 rfarkas1 C/003/A
Fazekas László Fizikai Intézet fazekas.l
Fehér-Borsos Anita Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24193 borsosa A/127
Fekete Csaba dr. Biológiai Intézet 24815 fekete E/330
Felinger Attila dr. Kémiai Intézet 24582 felinger A/106
Fialowski Alice dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24871 fialowsk F/214
Fogarasi Gabriella dr. Sportközpont 24111 fogarasi A/124
Frigyik Béla András dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24252 afrigyik F/213
Fülöp József András dr. Fizikai Intézet 24410, 29221 fulop E/411, SZKK C/101
G, GyTetejére
Gábriel Róbert dr. Biológiai Intézet 24116 gabriel E/302
Gál Tamás dr. Fizikai Intézet 24463 gal E/415
Gál-Balogh Réka dr. Földrajzi Intézet 24827 breka A/518
Gálosi-Kovács Bernadett dr. Földrajzi Intézet 24827 detty A/518
Garai Krisztina Mária Biológiai Intézet 24450, 24406 gakr A/310, A/312
Gazdag Zoltán dr. Biológiai Intézet 24835, 24810 gazdag E/329
Geiger Lili Biológiai Intézet 24450 g.lilly92 A/310
Geresdi István dr. Földrajzi Intézet 24825 geresdi E/537
Giba Alexandra Kémiai Intézet 24477 gszandra C/005
Gimesi László dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24683 gimesi F/105
Gyenizse Péter dr. Földrajzi Intézet 24826 gyenizse A/516
Gyöngyösi Zoltán Sporttudományi és Testnevelési Intézet gyoszke2
Gyuricza László dr. Földrajzi Intézet 24824 gyuricza A/522
Gyürüs Szabolcs Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 gyurus E/217
HTetejére
Halász Amadé dr. Földrajzi Intézet 24215 tade A/510
Halmai Ákos Földrajzi Intézet 24606 halmaia A/523
Harka Győző Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24735 carlos E/217
Hatvani Zsolt dr. Szentágothai János Szakkollégium 24372 hatvani E/428, E/429
Hebling János dr. Fizikai Intézet 24532, 501-528 hebling E/402
Heisenberger Zsolt Tanulmányi Osztály 24517 zsolt A/219
Henglné Mernye Lilla Biológiai Intézet 29131 lillam
Hernádi István dr. Biológiai Intézet 24816 hernadi C/310 A
Hideg Éva Olga dr. Biológiai Intézet 24229 ehideg E/205
Hoffmann Gyula dr. Biológiai Intézet 24542 hgyula E/313
Horváth Attila dr. Kémiai Intézet 24420 horvatha C/003/B
Horváth Attila György Sporttudományi és Testnevelési Intézet Atlétikapálya
Horváth Győző dr. Biológiai Intézet 24414, 24817 hgypte C/206, E/306
Horváth Zoltán Matematikai és Informatikai Intézet 24730 hz F/202
Horváthné dr. Temesvári Ágota dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24290 temesvari F/212
Horváthné Tihanyi Éva Biológiai Intézet 24875, 24812 mokuska C/203
I, ÍTetejére
JTetejére
Jáger Viktor dr. Földrajzi Intézet 24245 jagerviktor78 A/515
Jakab Ferenc dr. Biológiai Intézet 24577, 24818 jakabf A/303, E/310
Jakab Gábor dr. Biológiai Intézet 24209, 24428 jakab E/203
Janszky József dr. Fizikai Intézet 24505 jf_janszky E/403
Jenák Ildikó Matematikai és Informatikai Intézet 24683 jenak F/105
Jenei Sándor dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24684 jenei F/101
Jónás-Berki Mónika Gizella dr. Földrajzi Intézet 24822 berkim A/525
Jozifek Anita Dékáni Hivatal 24284 jozifek A/225
KTetejére
Kabakné Solt Zsuzsanna Tanulmányi Osztály 24374 soltzs A/216
Kajos Attila Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24149 kajos Sportcsarnok 10.sz.
Káldi Anna Mária Biológiai Intézet 24536 kaldinusi A/002, A/004
Kárpáti Richárd Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 lion E/217
Katics László dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24193 katics A/127
Kégl Tamás dr. Kémiai Intézet 24585 tkegl C/104
Kégl Tímea Kémiai Intézet 24585 timea.kegl C/104
Keidl Zoltánné Biológiai Intézet 24450, 24406 keidl A/310
Kelemenné Sár Mónika Gazdasági Iroda 24840 kelemen.monika A/220
Kemenesi Gábor Biológiai Intézet 29282, 29283, 29049 kemenesi.gabor SZKK A209, SZKK C402, C403
Kerepesi Ildikó Erzsébet dr. Biológiai Intézet 24519 ilda E/312
Kériné dr. Józsa Rita dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24882 jozsar A/120
Kevey Balázs dr. Biológiai Intézet 24457 keveyb E/209
Kilár Anikó dr. Kémiai Intézet 24589 aniko.kilar C/106
Kilár Ferenc dr. Kémiai Intézet 24421, 36273 kilar A/104
Kilián Imre dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24155 kilian F/109
Király Balázs Matematikai és Informatikai Intézet 24575 kiralyb F/209
Kiss András Kémiai Intézet 61021 akiss A/115, 106
Kiss Árpád Biológiai Intézet 24438, 24439 arpi A/211, A/212
Kiss Ibolya Ilona dr. Kémiai Intézet 24693 kissi A/102
Kiss-Vincze Tamás Matematikai és Informatikai Intézet 24233 kevlar F/106
Kocsis Marianna dr. Biológiai Intézet 24432, 24428 mkocsis E/207
Kollár László dr. Kémiai Intézet 24153, 24452 kollar C/007
Koniorczyk Mátyás dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24872 kmatyas F/215
Kordé Emese Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24193 emese A/127
Korpa Csaba dr. Fizikai Intézet 24534 korpa E/413
Kovács Barna Szilárd dr. Kémiai Intézet 24680 kovacs1 A/113, A/104
Kovács Gábor Földrajzi Intézet 24819 kovgabor A/520
Kovács István Péter dr. Földrajzi Intézet 24279 vonbock E/533
Kovács János dr. Földrajzi Intézet 24245 jones A/515
Kovácsné Balogh Zsuzsanna Biológiai Intézet 24428, 24258 zs1963 A/202
Kuczmog Anett dr. Biológiai Intézet 24434 kuczmog A/207
Kuhlevszkij Szergej dr. Fizikai Intézet 24516 szergej E/414, A/002
Kunsági-Máté Sándor dr. Kémiai Intézet 24208 kunsagi A/110, 101B
L, LyTetejére
Laczkó József dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24214 laczkoj F/101
Lakk Mónika Biológiai Intézet 24444 mlakk C/307
Lambert Nándor Kémiai Intézet 24418 nandor C/000
Légvári Katalin Emma Biológiai Intézet 24115 katasl E/304
Lemli Beáta dr. Kémiai Intézet 24802 blemli A/115
Lóczy Dénes dr. Földrajzi Intézet 24482 loczyd A/532
Lóki Andrea Fizikai Intézet 24399, 501-570 loki E/401
Lombosi Csaba Márió Fizikai Intézet 24504, 29221 lombosi E/406, SZKK C/101
MTetejére
Majdánné dr. Mohos Mária dr. Földrajzi Intézet 24621 mohosma A/531
Majer József dr. Biológiai Intézet 24590 majerj C/203A
Makkai Géza dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24489 mgeza E/404
Marics Ágota Tanulmányi Osztály 24371 maricsa A/216
Marosvölgyi-Haskó Diána Kémiai Intézet 24452 dianamh C/003/C
Marton Gergely dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24149 martongergely Sportcsarnok 10.sz.
Márton Zsuzsanna dr. Fizikai Intézet 24412, 24008 marton E/423, A/507
Mátai Anikó Biológiai Intézet 24226 manico E/210
Mechler Mátyás Illés dr. Fizikai Intézet 24504 maclair E/406
Merk Ildikó Kémiai Intézet 24419 merkildi A/104
Mészárosné Császár Zsuzsanna dr. Földrajzi Intézet 24230 cszsuzsa C/407
Meszler Balázs Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24508 meszler Sportcsarnok 11.sz.
Molnár Emese Fizikai Intézet 24307 molnare A/410
Molnár László dr. Biológiai Intézet 24596, 24449 molnar E/202
Móra Arnold dr. Biológiai Intézet 24838, 24270 marnold C/203/B
Morschhauser Tamás dr. Biológiai Intézet 24863 morsi E/324
Morvay-Sey Kata dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24189 soshi A/119
N, NyTetejére
Nagy Dávid Biológiai Intézet 24864 davenagy9 E/325
Nagy Géza dr. Kémiai Intézet 24681 g-nagy A/109, 101 A
Nagyváradi László dr. Földrajzi Intézet 24479 nagyvarl A/530
Németh Ádám Földrajzi Intézet 24828 nemethadam C/414
Németh Krisztina Tanulmányi Osztály 24370 nemethkr A/221
Németh Zoltán Sportközpont 24360 nemethzoly Sportcsarnok 5.sz.
Németh Zsolt dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24508 zsolt.nemeth Sportcsarnok 11.sz.
Némethné dr. Somogyi Ildikó Biológiai Intézet 24612, 24303 ildiko.somogyi83 E/315, C/302
Nyisztorné Mayer Petra Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24080 mayerpez B/108
O, ÓTetejére
Ollmann Zoltán dr. Fizikai Intézet 24405, 29221 ollmann E/417, SZKK C/101
Ortmann-né Ajkai Adrienne dr. Biológiai Intézet 24271 aadrienn C/202 A
Ö, ŐTetejére
Őri Zsuzsanna Kémiai Intézet orizsuzsa
PTetejére
Paic Róbert Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24172 paic Sportcsarnok 4.sz.
Pálfalvi László dr. Fizikai Intézet 24533 palfalvi E/407
Pap Margit dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24262 papm F/220
Pap Norbert dr. Földrajzi Intézet 24244 pnorbert C/406
Pap Viktória Kémiai Intézet 24119 kemiaint C/103
Papp Gábor dr. Biológiai Intézet 24814, 24810 pappgab A/317
Pásztoryné dr. Kovács Julianna Sportközpont 24360 julcsi Sportcsarnok 5.sz.
Pauler János Gábor dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24291 pauler F/104
Pernyeszi Tímea Judit dr. Kémiai Intézet 29142 ptimea SZKK
Petőcz György dr. Kémiai Intézet 24120 petocz C/008
Pinczehelyi Eszter Matematikai és Informatikai Intézet 24197 pincze F/101
Pirisi Gábor dr. Földrajzi Intézet 24246 pirisig C/405
Pirkhoffer Ervin dr. Földrajzi Intézet 24090 pirkhoff E/534
Pollák Edit dr. Biológiai Intézet 24449 peditmail C/303
Polónyi Gyula Fizikai Intézet 24188, 29221 polonyi E/409, SZKK C/101
Pongrácz Péter Kémiai Intézet 24452 ignoop C/003/A
Prauda Ibolya Kémiai Intézet 24589 prauda C/106
Prisztóka Gyöngyvér dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24512 gyongy Sportcsarnok 7.sz.
Prókai Judit Andrea Sporttudományi és Testnevelési Intézet prokai E/425
Purger Jenő dr. Biológiai Intézet 24123, 24115 purger E/308
Putnoky Péter dr. Biológiai Intézet 24409 putnoky E/309
RTetejére
Radák Zsolt dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24882 A/120
Rákosi Gyula Sportközpont 24183 rakosi69 Sportcsarnok uszoda
Ratalics Kata Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24193 ratalics A/127
Rébay Viktor Matematikai és Informatikai Intézet 24133 c-ta F/202
Reményi Péter dr. Földrajzi Intézet 24212 remko C/403
Révész Szilárd György dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24575 reveszsz F/209
Ribaczné Hegedüs Rita Sporttudományi és Testnevelési Intézet 501-519, 24148 hegedus Sportcsarnok 3.sz.
Ronczyk Levente dr. Földrajzi Intézet 24118 hidrogen A/533
Rosenberger Jánosné Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24552 rjudit42 Sportcsarnok 6.sz.
Rozsvai Zsolt Gazdasági Iroda 24145 rozsvai.zsolt A/224
Ruff János dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24180 ruffj F/222
S, SzTetejére
Salamonné Albert Éva dr. Biológiai Intézet 24122 albert E/211
Sály Péter dr. Biológiai Intézet 24838, 24270 psaly C/203/B
Sarkadi Noémi Földrajzi Intézet 24445 sarkadin E/513
Sashalmi György Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 daryoon E/217
Sebe Krisztina dr. Földrajzi Intézet 24483 sebe A/509
Sepsey Annamária Kémiai Intézet 24129 sepsey C/207
Silaban Nurcahaya Tanulmányi Osztály nur A/216
Simon Ilona dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24180 simoni F/222
Simon József Kémiai Intézet 24129 simonjozsef88 C/207
Simon Péter Fizikai Intézet 24488, 24533 sipet E/405
Stranczinger Szilvia dr. Biológiai Intézet 24455, 24433 sziszi55 E/208
Syamsul Nugraha Priyo Fizikai Intézet 24504 psyamsuln E/406
Szabó Gabriella Dékáni Hivatal 24190 szabgab A/226
Szabó Géza dr. Földrajzi Intézet 24484 fg4t A/527
Szabó Péter Földrajzi Intézet sz.piiit01
Szabó Sándor dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24877 szabos F/210
Szabóné Jelics Mónika Dékáni Hivatal 24144 jelics A/228
Szász Erzsébet dr. Kémiai Intézet 24802, 29121 szasze A/115, A/106
Szatmári Adrienn Sportközpont 24111, 24168 sutike A/124
Széligné Zóka Krisztina Földrajzi Intézet 24486 zoka A/529
Szilágyi István dr. Földrajzi Intézet 24623 szortega C/408
Szilágyi-Kispap Erika Tanulmányi Osztály 24283 szke A/216
Szlachányi Kornél dr. Fizikai Intézet 24474 szlach E/409
Szőcs Balázs Számítástechnikai és Oktatástechnikai Központ 24734 bala E/217
T, TyTetejére
Takács Attila dr. Kémiai Intézet 24120 takacsattila C/008
Tékus Emese dr. Tanulmányi Osztály 24831 mse A/222
Tékus Éva dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24881 tekuseva A/121
Tésits Róbert dr. Földrajzi Intézet 24167 tesits A/518
Tibai Zoltán dr. Fizikai Intézet 24504 tibai E/406
Told Roland Fizikai Intézet
Tomor Ágnes Biológiai Intézet 24151 tomoragi E/201
Tóth Ákos Levente dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24080 totha B/108
Tóth György Fizikai Intézet 24533 tothgy E/407
Tóth László dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24179 ltoth F/216
Tóvári Ferenc dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24172 toferenc Sportcsarnok 4.sz.
Trócsányi András dr. Földrajzi Intézet 24487 troand C/412
Trócsányi Balázs Dékáni Hivatal 24282 balazh A/225
Tuba Ferenc Imréné Sportközpont 24248 kata651024 Sportcsarnok
U, ÚTetejére
Unferdorben Márta Fizikai Intézet 24469 umarta A/411
Urbán Péter Biológiai Intézet 29049, 24813 urpe.89 SZKK A/209, E/329
Ureczky Dóra dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet udora21
Ü, ŰTetejére
VTetejére
Váczi Márk dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24361, 24281 vaczi A/123
Vajda Martina Kémiai Intézet
Varga Árpád Fizikai Intézet 24307 vrg.arpad A/410
Varga Gábor Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24001 kerteszguru A/128
Varga Gábor dr. Földrajzi Intézet 24616 gazi E/530
Varga György Csaba dr. Matematikai és Informatikai Intézet 24871 vargagyc F/214
Varhanyovszki Veronika Földrajzi Intézet 24625, 24635 verka C/405
Vass Lívia Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24189 livivass A/119
Végh Andor dr. Földrajzi Intézet 24230 veghandor C/407
Völgyi Béla dr. Biológiai Intézet 24614 volgyi01 E/301
Völgyiné Mirbach Rita Matematikai és Informatikai Intézet 503-615, 24178 rita F/221
Vörös Attila Tanulmányi Osztály 24171 vorosatt A/218
WTetejére
Wilhelm Márta dr. Sporttudományi és Testnevelési Intézet 24513 mwilhelm Sportcsarnok 2.sz.
Wilhelm Zoltán dr. Földrajzi Intézet 24485 wilhelm C/409
Z, ZsTetejére
Zag Gábor Dékáni Hivatal 24191 gabor.zag A/227
Zagyi Nándor Földrajzi Intézet 24485 zana C/409
Zaválnij Bogdán Matematikai és Informatikai Intézet 24685 bogdan F/210
Zentai Norbert Matematikai és Informatikai Intézet 24233, 24302 norba F/106