XX. Jubileumi Nemzetközi Környezetvédelmi és Vidékfejlesztési Diákkonferencia

2014. augusztus 26., 12:42

A Szolnoki Főiskolán 2014. szeptember 26-27-én kerül megrendezésre a XX. Jubileumi Nemzetközi Környezetvédelmi és Vidékfejlesztési Diákkonferencia. A szervezők várják tehetséges főiskolai, egyetemi és Ph.D hallgatók jelentkezését a környezet- és természetvédelem, valamint a vidékfejlesztés bármely területét érintő előadásokkal és/vagy poszterek bemutatásával.

A konferencia célja, hogy a felsőoktatási intézmények főiskolai, egyetemi és Ph.D képzésben résztvevő hallgatói a tehetséggondozás keretében már a képzés ideje alatt lehetőséget kapjanak a szakmai bemutatkozásra, széles körű gondolatcserére, a hazai és nemzetközi tudományos kapcsolatok kiépítésére.

A XX. Jubileumi Nemzetközi Környezetvédelmi és Vidékfejlesztési Diákkonferencia a Szolnoki Főiskola szervezésében első alkalommal megrendezésre kerülő Kárpát-medencei Szabadegyetem és Felsőoktatási Találkozó („KarpART Medence – multikulturális csobbanás”) rendezvény részeként kerül megvalósításra.

A konferencia hivatalos nyelve magyar és angol, helyszíne a Szolnoki Főiskola (5000 Szolnok, Tiszaligeti sétány 14.)

A konferenciára a jelentkezés határideje 2014. szeptember 15.

Felhívás, program, jelentkezési lap