XLIX. Kalmár László Matematika Verseny

2020. december 15., 14:41

2012 óta a PTE TTK és a MATEGO Alapítvány közös szervezésében kerül megrendezésre a Kalmár László Matematika Verseny Baranya megyei fordulója, melynek Campusunk ad otthont.

MATEGO logóEbben az évben a járványhelyzet miatt a lebonyolítás és az eredményhirdetés is rendhagyó körülmények között, online formában történt.

A diákok a versenyt saját iskolájukban írták meg, az XLIX. Kalmár László Országos Matematika Verseny Baranya megyei fordulójának ünnepélyes díjátadója pedig 2020. december 11-én 17:00 órakor, online felületen került megrendezésre.

A díjátadón az eredmények ismertetése mellett Dr. Horváth Attila egyetemi tanár, a Természettudományi Kar dékánja köszöntötte a versenyzőket és az érdeklődőket.

A helyezetteknek és minden résztvevőnek szívből gratulálunk!