TTK-s sikerek a Zágrábi Egyetemi Európa Bajnokságon

2019. szeptember 17., 13:23

A horvát fővárosban rendezték meg 2019. július 31. és augusztus 4. között a European Universities Combat Championships Zagreb 2019 bajnokságot, ahol több sportág képviselői csaptak össze. A résztvevők nem nemzetük, hanem egyetemük színeiben versenyeztek és vitték magukkal intézményük hírnevét.

A PTE Természettudományi Kart három hallgató képviselte a rangos eseményen, mindhárman judo sportágban léptek szőnyegre és az alábbi eredményeket érték el:

• Boros Bence (sportszervező), 66 kg, 2. hely,
  • Windischmann Bence (testnevelő-edző), 73 kg, helyezetlen, csapatbajnokság 5. helyezett,
  • Huszár Martin (TTK-BTK osztatlan tanár szak), 90 kg, 9. helyezett, csapatbajnokság 5. helyezett.

A bajnokság részletes eredménylistája itt olvasható.

Hallgatóinknak és felkészítőiknek is sok szeretettel gratulálunk!