Tanévzáró ünnepi szenátusi ülés

2019. június 18., 15:38

A Pécsi Tudományegyetem 2019. június 13-án tartotta Tanévzáró Ünnepi Szenátusi Ülését a dr. Halasy-Nagy József Aulában.

Az eseményen Rector Emeritus, Professor Emerita, Decan Emeritus címeket adományozott az egyetem szenátusa, valamint címzetes egyetemi tanári, docensi címek, habilitáltak és a doktori fokozatot szerzők vehették át okleveleiket. Az eseményen emeritusi és címzetes oktatói címek adományozása mellett a habilitáltak és a doktori fokozatot szerzők is átvehették okleveleiket.

Az egyetemi szabályzatban előírt nyilvános eljárás lefolytatása után habilitált doktori címet vehetett át:

A biológiai tudományok területén:

• Móra Arnold, a PTE Természettudományi Kar adjunktusa

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusa sikeres védésük alapján Ph.D. fokozatot ítélt oda az alábbi hallgatóknak:

A kémiai tudományokban:

• Kégl Tímea, az MTA-PTE Szelektív Kémiai Szintézisek Kutatócsoport tudományos segédmunkatársa
  • Filotás Dániel kémikus

A biológiai tudományokban: