A PTE Alapítvány pályázati felhívása

2013. március 12., 9:51

a PTE szakmai tevékenységének fejlesztéséhez, korszerűsítéséhez, a kiemelkedő szakmai eredményeket felmutató oktatók, kutatók, hallgatók és egyetemi munkatársak egyetemi feladatainak támogatásához.

Megköszönve az Alapítvány célkitűzéseinek megvalósításához 2012-ben nyújtott támogatásokat, az előzetesen meghirdetett és az Alapítvány alapító okiratában megfogalmazott célkitűzéseknek megfelelően

• a PTE szakmai tevékenységének fejlesztéséhez, korszerűsítéséhez,
  • a kiemelkedő szakmai eredményeket felmutató oktatók, kutatók, hallgatók és egyetemi munkatársak egyetemi feladatainak támogatásához

2013-ban is pályázat formájában kíván az Alapítvány hozzájárulni.

Pályázati kategóriák

• A) Innovatív és kreatív hallgatói csoportok, műhelyek kulturális és szakmai tevékenységének támogatása.
  • B) Oktatók számára tankönyvek, gyűjtemények elektronikus vagy nyomtatott formában történő kiadásának, szerkesztésének támogatása.
  • C) Az egyetem nem akadémiai munkatársainak szakmai konferenciákon, tanfolyamokon, külföldi, belföldi tanulmányutakon való részvételének támogatása.

A pályázat beküldési határideje (mind a postai, mind az elektronikus példány tekintetében): 2013. március 29. péntek 16 óra.

Részletes pályázati információk és határidők