Orientációs nap külföldi hallgatóinknak

2016. szeptember 9., 12:14

Orientációs napon fogadta a kar az idei tanévre beiratkozott külföldi hallgatóit.

Nagy sikert jelent, hogy a karra felvett külföldi hallgatók létszáma (64 fő) több mint megkétszereződött a tavalyihoz képest. Valamennyi BSc képzésünk elérhető angol nyelven, és mindegyikre akad is beiratkozott diák, három doktori iskolánkba is érkezik külföldi PhD hallgató.

A hétfői beiratkozást követően kedden a Kari Tanácsteremben köszöntötte dr. Gábriel Róbert dékán a külföldi hallgatókat, majd Reisz Jérôme (TTK HÖK), Ameni Mehrez (ESN Pécs) és Szilágyi-Kispap Erika (TTK Tanulmányi Osztály) ismertette a gyakorlati tudnivalókat. A közös program után a választott képzésnek megfelelő intézeti képviselőkkel folytatódott az ismerkedés a campusszal és a tanszékekkel, laborokkal.