Kitüntették Dr. Aubert Antalt

2020. szeptember 7., 14:02

Dr. Aubert Antal, a PTE Földrajzi és Földtudományi Intézet egyetemi tanára a Magyar Földrajzi Társaság Lóczy Lajos Emlékérem kitüntetésében részesült.

2020. szeptember 5-én Dunaújvárosban rendezték meg a Magyar Földrajzi Társaság 144. Közgyűlését és 73. Vándorgyűlését. A Közgyűlés keretében Dr. Aubert Antal, a Kar egykori dékánhelyettese, a Földrajzi és Földtudományi Intézet egyetemi tanára és volt intézetigazgatója a turizmusföldrajz területén végzett, több évtizedes kiemelkedő színvonalú kutató, oktató és iskolateremtő munkája elismeréseként átvehette a Magyar Földrajzi Társaság Lóczy Lajos Emlékérmét.

Az elismeréshez szívből gratulálunk, jó egészséget és további sikeres munkát kívánunk!