Két hallgatónk Rektori Elismerésben részesült

2020. szeptember 3., 15:33

A 2020/2021-es tanév első Kari Tanács ülésén, 2020. szeptember 2. napján, két hallgatónk vehetett át Elismerő Oklevelet, mellyel a Pécsi Tudományegyetem Rektora köszönte meg és ismerte el kiemelkedő tudományos, illetve közéleti tevékenységüket.

Dr. Miseta Attila, a Pécsi Tudományegyetem rektora két hallgatónk részére Elismerő Oklevelet adományozott, melyeket a díjazottak Dr. Horváth Attila dékán Úrtól vehettek át.

A Természettudományi Kar javaslata alapján Lanszki Zsófia doktorandusz hallgató részére a biológia tudományterületén végzett kiemelkedő tudományos munkájáért.

Szintén a Természettudományi Kar javaslata alapján Hopka László hallgató részére a Pécsi Tudományegyetem, a Természettudományi Kar, valamint a Természettudományi Kar Hallgatói Önkormányzata részére végzett sokéves kiemelkedő közéleti tevékenységéért.

Az elismeréshez szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk további pályájuk során!