Elismerések, kitüntetések átadása az Egyetem ünnepi szenátusi ülésén

2019. november 8., 8:52

A Pécsi Tudományegyetem a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából rendezett ünnepi szenátusi ülésén díszdoktorokat avatott, emlékgyűrűket, elismeréseket adott át, professzor emeritusi, címzetes egyetemi docensi címeket adományozott, és az ünnepség keretében vehették át okleveleiket PhD fokozatot elért hallgatóink is.

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusának döntése értelmében címzetes egyetemi docensi címet, valamint az egyetem címerével ellátott ezüst kitűzőt vehetett át Dr. Czéh Árpád, a Soft Flow Hungary Kft. stratégiai programvezetője.

A 2019. évi Felsőoktatási Intézményi Kiválósági Program keretén belül a Pécsi Tudományegyetem Tehetségcentruma Fiatal Kiválósága elismerésben részesült:

• Dr. Jakab Ferenc, a Biológiai Intézet egyetemi tanára
  • Dr. Kovács-Öllert Tamás, a Biológiai Intézet tudományos munkatársa
  • Dr. Tóth György, a Fizikai Intézet adjunktusa

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusának döntése értelmében Ph.D. fokozatot vehetett át:

• Dr. Halmai Ákos, a Földrajzi és Földtudományi Intézet tanársegédje
  • Dr. Mátai Anikó, a Biológiai Intézet tudományos segédmunkatársa
  • Dr. Paic Róbert, a Sporttudományi és Testnevelési Intézet tanársegédje
  • Dr. Sapolov Anatolij, a Fizikai Intézet tudományos segédmunkatársa
  • Dr. Zentai Norbert, a Matematikai és Informatikai Intézet tanársegédje

Díjazottjainknak sok szeretettel gratulálunk és további sikereket, jó egészséget kívánunk!