Diplomaátadó Ünnepély, kari kitüntetések

2018. július 23., 10:12

A PTE Természettudományi Kar diplomaátadó ünnepségére július 14-én került sor. A rendezvényen ünnepélyes keretek között megtörtént a 2018. évi kari kitüntetéseket átadása is.

A PTE KPVK Aulában a 10 órakor kezdődő eseményen az Elnökség bevonulása után Heisenberger Zsolt, a tanulmányi osztály vezetője tájékoztatást adott a lezajlott záróvizsgákról, majd Dr. Miseta Attila professzor, a Pécsi Tudományegyetem rektora köszöntötte a végzetteket. A közös fogadalomtételt követően került sor a diplomák és a kari oklevelek átadására, ezt követően Dr. Gábriel Róbert dékán köszöntötte a már diplomájukat átvett hallgatókat és a megjelenteket. A hallgatói beszédekkel is színesített program a hagyományoknak megfelelően a sapkák feldobásával ért véget. A délutáni (13 óra) ünnepélyen Dr. Gábriel Róbert rektorhelyettesként képviselte az egyetemi vezetést, és Dr. Trócsányi András dékánhelyettes tartott beszédet a Kar nevében a végzett hallgatóknak.

A 2018-as tavaszi félévben 151 hallgató fejezte be tanulmányait karunkon.

Végzett hallgatóinknak ezúton is gratulálunk!

Az ünnepség keretében átadott kari kitüntetések, elismerések

Dékáni dicséretedben részesült:

• Dr. Hideg Éva Olga
  • Király Balázs
  • Dr. Pernyeszi Tímea
  • Szabó Gabriella
  • Széligné Zóka Krisztina
  • Dr. Tibai Zoltán
  • Vass Lívia

Elismerő oklevelet vehetett át:

• Horváth Gábor
  • Horváthné Tihanyi Éva
  • Dr. Papp Gábor és zenekara, a PgUp&DD feat. Ági
  • Dr. Pásztoryné Kovács Julianna
  • Dr. Tékus Éva
  • valamint a TTK Sporttudományi és Testnevelési Intézet és a TTK Hallgatói Önkormányzat

“Az év TTK-s hallgatója 2018” díjat kapott:

• Vlasits Tamás

A kitüntetetteknek ezúton is gratulálunk!