A Természettudományi Kar 2017. évi kitüntetettjei

2017. május 23., 12:05

A 25 éves a PTE önálló Természettudományi Kara rendezvénysorozat részeként szervezett ünnepségeken kari elismeréseket adott át dr. Gábriel Róbert, karunk dékánja.

A Kar által alapított kitüntetésben részesültek:

A Pécsi TTK-ért díj

Dr. Aubert Antal egyetemi tanár

Jelentős szerepet vállalt a Karon folyó földrajz képzés fejlesztésében, a turizmussal kapcsolatos kutatásokban. Közel 10 éven keresztül volt dékánhelyettes, továbbá hat éven keresztül vezette a Földrajzi Intézetet.

Az év TTK-s hallgatója 2017 díj

Deme Judit Biológus MSc hallgató

Kiemelkedő tanulmányi átlagért, kutatási eredményeiért, közéleti tevékenységéért és az OTDK-n elért első helyezéséért.

Dékáni dicséret

Dr. Horváth Győző egyetemi adjunktus

A Biológiai Intézet Tudományos Diákkörében évtizedek óta végzett kiemelkedően sikeres témavezetői és szervezői tevékenységéért.

Dr. Kunsági-Máté Sándor egyetemi docens

A Kémiai Intézetben folytatott kiemelkedő oktatói és kutatói munkájáért, a TTK érdekében végzett szakmai közéleti tevékenységéért

Dr. Prisztóka Gyöngyvér egyetemi docens

A Sporttudományi és Testnevelési Intézetben és jogelődjeiben végzett 35 éves, a sportszakma és a hallgatók érdekeit szem előtt tartó munkásságáért.

Birkenstock Ivett Helga ügyvivő szakértő

A kar Tanulmányi Osztályán az elmúlt több mint 10 évben végzett szakszerű, pontos munkájáért.

Varhanyovszki Veronika ügyvivő szakértő

A TTK Földrajzi Intézetében mindig lelkiismeretesen és megbízhatóan végzett adminisztratív ügyintézésért.

A Természettudományi Kar Támogatója 2017 díj

Mecsekérc ZRt.

A TTK-n folyó földtudomány jellegű képzésekben és kutatásokban vállalt jelentős szerepéért.