A Stephen W. Kuffler Kutatási Alapítvány elismerését kapta a Biológiai Intézet oktatója és hallgatója

2019. november 11., 10:08

2019. november 6-án Szarka Gergely Biológia MSc hallgató és mentora Dr. Völgyi Béla habilitált egyetemi docens a Stephen W. Kuffler Kutatási Alapítvány hallgatói és mentori díjait vették át.

A díjakat az alapítvány létrehozása (2013) óta a kuratórium minden évben 6 hallgatónak és mentornak ítéli oda. Idén először, egyetemünk hallgatója és munkatársa kaphatta meg a három Nobel díjas testületi taggal fémjelzett kutatói díjat. Az eseményen Dr. Nusser Zoltán, az MTA rendes tagja tartott köszöntőt. Ezt követően a díjazottak a Magyar Tudományos Akadémia kistermében tartották meg kutatásaikat összefoglaló előadásaikat, a díjakat pedig Dr. Vizi E. Szilveszter, az MTA rendes tagja, az MTA volt elnöke adta át a kitüntetetteknek.

Díjazottjainknak sok szeretettel gratulálunk!

Fotók: MTA