A Kék Bolygó Alapítvány pályázati felhívása

2019. november 11., 15:18

Neked szakmai fejlődés, a földnek új perspektíva - a Kék Bolygó Alapítvány gyakornoki és ösztöndíj programjai.

• Érdekel a környezet- és a klímavédelem? Szeretnél igazán jelentőségteljes munkát végezni, hogy bolygónk a gyermekeid és unokáid számára is élhető maradjon?
  • Pezsgő diákélet Európa közepén, esetleg nyugodt, csendes környezet északon? Téged mi vonz leginkább, és hol tanulnál legszívesebben a következő szemeszterben?
  • Egy tanulmányút, egy speciális szakmai program vagy egy kiszámítható kutatási együttműködés hiányzik a sikerhez?

Pályázz a Kék Bolygó Alapítvány gyakornoki és ösztöndíj programjaira!

Környezetvédelmi gyakornoki program alap (BSc) és mesterszakos (MSc) képzéseken tanuló hallgatók részére:

Külföldi ösztöndíjprogram mesterszakos (MSc) és doktori képzésben (PhD) tanuló hallgatók részére vízvédelem, természetvédelem, klímaváltozás, fenntarthatóság, zöld innováció témákban:

Kutatási munka ösztöndíjprogram doktori képzésben tanuló (PhD) hallgatók részére vízvédelem, természetvédelem, klímaváltozás, fenntarthatóság, zöld innováció témákban: