2022-ben ismét a PTE TTK ad otthont az OFKD-nak

2020. szeptember 22., 11:25

Az Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencia szervezési jogának átadására 2020. szeptember 15. napján került sor a XVII. OFKD ünnepélyes eredményhirdetése keretében, a Szent István Egyetemen, Gödöllőn.

Dr. Horváth Attila dékán úr hivatalosan átvette Dr. Heltai Miklóstól, a Szent István Egyetem Mezőgazdasági- és Környezettudományi Kar megbízott dékánjától a szervezés jogát, vagyis „a staféta botot”, így 2022-ben – 2014 után – ismét karunk lesz az esemény házigazdája.

A Szent István Egyetem beszámolója az eseményről:

Kari eredmények korábbi hírünkben: Hallgatóink sikeres szereplése az Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencián (2020. június 2.)