Universiade jelvény ötletpályázat

2015. április 27., 15:20

A Magyar Egyetemi - Főiskolai Sport Szövetség (MEFS) ötletpályázatot hirdet a felsőoktatásban tanuló hallgatók számára a 2015. évi dél-koreai Universiade magyar csapat jelvényének elkészítéséhez ötlettervezet benyújtására.

A beérkező pályaművek közül a legjobbat szakmai zsűri választja ki. A zsűri elnöke Szabados Árpád, képzőművész, professor emeritus, a Magyar Művészeti Akadémia tagja, a Magyar Képzőművészeti Egyetem egykori rektora, tagjai prof. dr. Kiss Ádám, a MEFS elnöke, Orosz István Kossuth-díjas grafikus, a Magyar Művészeti Akadémia és a Széchenyi Irodalmi és Művészeti Akadémia tagja, Bárdos Katalin, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem Design Intézetének mérnök tanára és az úszó világklasszis egyetemi hallgató Cseh László.

A pályázat beadásának határideje 2015. május 4. 17.00. A pályaműveket az iroda email címre várja a MEFS. A nyertes pályamű kihirdetésének határideje 2015. május 11. A nyertes ötletpályázat képi anyaga alapján, vagy annak feldolgozásával a grafikus által megszerkesztett jelvényeket többek között az Universiadéra kiutazó magyar csapat tagjai és az 1965-ben Budapesten rendezett Universiade emlékrendezvényének résztvevői kaphatják meg.

A nyertes páros EFOTT hetijegyet és Universiade csapatpólót kap ajándékba. Azon pályázók között, akik pályaművük beadását megelőzően, vagy azzal egy időben beregisztráltak a felsőoktatásban tanuló hallgatók szabadidős sportolását népszerűsítő SportPont Programba is, kisorsolnak egy SPP-s ajándékcsomagot is.

Pályázati felhívás