Új dékáni vezetés Karunkon

2018. október 4., 10:35

Prof. Dr. Gábriel Róbert 2018. október 1. napjától megbízott tudományos és innovációs rektorhelyettesi feladatokat lát el a Pécsi Tudományegyetemen, így 2018. október 1. napjával lemondott dékáni (magasabb vezetői) megbízatásáról.

Dr. Horváth AttilaA dékáni megbízással együtt lejár a dékánhelyettesek, Dr. Erostyák János, Dr. Horváth Attila, Dr. Trócsányi András megbízása is. Ezúton köszönjük mind a négyük több éves áldozatos munkáját.

A PTE TTK Kari Tanácsa egyhangúlag a Kar következő dékánjának Dr. Horváth Attilát választotta meg. Dr. Horváth Attila a Kar korábbi általános és tudományos dékánhelyettese, az MTA doktora, a Kémiai Intézet egyetemi docense. Tudományos életrajza letölthető itt.

Az új dékán a dékánhelyettesi feladatok ellátására az alábbi személyeket kérte fel:

• Dr. Trócsányi András egyetemi docens, mb. általános és oktatási dékánhelyettes
  • Dr. Almási Gábor egyetemi docens, mb. gazdasági és innovációs ügyekért felelős dékánhelyettes
  • Dr. Jakab Ferenc egyetemi docens, mb. tudományos dékánhelyettes

Sok türelmet és jó egészséget kívánunk munkájukhoz!

Az UNIV TV interjúja Dr. Horváth Attilával: