Tudomány Napja 2014 - hallgatók kitüntetése

2014. november 7., 19:27

November 3-án a Tudomány Napja alkalmából a karon tanuló, kiemelkedő eredményeket elért hallgatókat tüntette ki Dr. Gábriel Róbert, a TTK dékánja és Mátyás Mónika, a TTK HÖK elnöke.

A megjelent diákok a 2014. évi Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencián vettek részt különböző szekciókban saját kutatási témáikkal.

Négy előadást hallgathattunk meg, melyek tájökológia, állatökológia, erdőgazdálkodás és botanika szekciókban értek el helyezést, illetve különdíjat.

A kar nagyra becsüli a hallgatók minden olyan tevékenységét, melyet az órák és a vizsgák mellett végeznek, legyen szó sportról, önkéntes munkáról vagy tudományos tevékenységről. Az OFKD-n és OTDK-n résztvevő diákok nem csak saját tudományos előmenetelüket alapozzák meg, hanem egyetemünk hírnevét is öregbítik, mely mindenképpen követendő példa mindenki számára. Reméljük, hogy a jövőben több hallgatót is kitüntethetünk a Tudomány Napján, az idei helyezetteknek pedig gratulálunk és sok sikert kívánunk a továbbiakhoz!

Tudomány napja 2014 - díjazottak