Tehetség hálózat - Akkreditált kiváló tehetségpont a Karon

2013. június 24., 9:16

„A Szentágothai Szakkollégium Tehetségpont egy példaértékű »láthatatlan« kollégium, tehetséggondozó műhely”

A Karukon járt tehetségpont- akkreditációs bizottság nyilvános szöveges értékelése:

„A Szentágothai Szakkollégium Tehetségpont egy példaértékű »láthatatlan« kollégium, tehetséggondozó műhely, amely szakembergárdájával elsősorban a Pécsi Tudományegyetemre támaszkodik. A helyszíni szemle során óriási szervezettséget, magas fokú elkötelezettséget tapasztaltunk. Így néz ki a munka, amikor a legfelsőbb vezetés támogatását, szakmai segítségét is élvezi egy tehetségkutató csapat. Elsődleges célcsoportjukat az egyetemi hallgatók alkotják, de kiemelt figyelmet fordítanak a fiatalabb generációk tehetségeinek felkutatására, képzésére, szakmai tanácsokkal való ellátására is. Rövid látogatásunk során szerteágazó, sokrétű tevékenységüknek csupán a töredékét tudtuk megtapasztalni. Ez úton is gratulálunk kiváló munkájukhoz és meleg szívvel ajánljuk őket az Akkreditált Kiváló Tehetségpontok társaságába!”