Találd fel magad a mobilodon!

2013. január 17., 15:54

A Pécsi Tudományegyetem felvételizőknek készített új mobil alkalmazása sokszínű információkkal lát el Téged.

A PTE-n induló képzésekről  (alap, osztatlan, mester) a legfontosabb infókat találod meg, válogathatsz a karok és szakok között, hogy megtudd mi vár rád az egyetemen. A felvételi eljárással kapcsolatban is segítséget találsz és áttekintheted a 2012-es év ponthatárait, a beépített PTE eseménynaptárból pedig minden programunkról értesülsz. Az alkalmazásban kompetencia tesztet is kitölthetsz, mely megerősít abban, hogy milyen személyiségjegyekkel rendelkezel, és mely kompetenciák tartoznak az erősségeid közé. Az érettségire való felkészülésben egy játékos kvíz segít, mellyel több kategóriában is tesztelheted tudásod. Tedd magad próbára a különböző tantárgyi témakörökben!

Játssz, tanulj, találd fel magad!

Itt letölthető vagy a "találd fel magad" kulcsszó beírásával megtalálható a Google Play-en.

Többet szeretnél megtudni a PTE-ről?

Az új facebook-os alkalmazásunkkal megteheted, és még nyerhetsz is vele! A játékot megtalálod az "Irány a PTE" facebook oldal alkalmazásai között PTE Kvíz címen, vagy ezen linken.

A legjobban teljesítők PTE-s ajándéktárgyakat nyerhetnek!