Szuperkurzus ünnepélyes megnyitó

2014. február 14., 13:37

A PTE TTK és az IT Services Hungary közös szervezésében 2014. február 18-án 15.30-kor, a Vargha Damján konferenciateremben (Pécs, Ifjúság útja 6.) kerül sor az újonnan induló Szuperkurzus ünnepélyes megnyitójára.

A Szuperkurzus egy olyan ITSH által támogatott program, amely lehetőséget ad a PTE tehetséges és szorgalmas gazdaságinformatikus, programtervező informatikus, műszaki informatikus és közgazdász hallgatói számára, hogy nagyon magas óraszámban - heti 20-24 órában - tanuljanak vállalatirányítási rendszerekről. A kurzust sikeresen teljesítő hallgatók számára az ITSH - tervezett nagy arányú pécsi létszámfejlesztése miatt - tanulmányi szerződés keretében azonnali üzemeltetői/fejlesztői állásokat kínál helyben, versenyképes fizetéssel. A hallgatóknak lehetősége van akár munka mellett is befejezni felsőoktatási tanulmányaikat.

A programot a PTE TTK részéről Dr. Gábriel Róbert dékán, az ITSH részéről Zalay Buda, a Pécsi Szolgáltató Központ vezetője nyitja meg.