Sikeres szereplés a XXXIV. OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnikai Szekcióján

2019. április 30., 10:24

A PTE TTK Matematikai és Informatikai Intézet két hallgatója indult a XXXIV. OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekciójában, mely április 15-17. között került megrendezésre a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen Esztergomban.

Hallgatóink közül Sztojkovics Dóra nagyszerű eredményt ért el, a Matematikai készségek fejlesztése alternatív eszközökkel tagozatban I. díjat szerzett „A SET kártyajáték alkalmazása a kombinatorika és a valószínűségszámítás oktatásában” című dolgozatával (témavezető: dr. Eisner Tímea).

A másik előadónk Kaszás András volt a „Vetítés alkalmazása a sík- és térgeometriai feladatoknál” dolgozatával (felkészítő: dr. Horváth Jenő).

Hallgatóinknak, valamint a témavezető kollégáknak ezúton is gratulálnunk a szép eredményhez és további sikereket kívánunk!