Sikerek a XXXI. OTDK Testnevelés- és Sporttudományi Szekciójában

2013. április 25., 14:36

Sikeresen szerepeltek hallgatóink a XXXI. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Testnevelés- és Sporttudományi Szekciójában, melynek a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar adott otthont.

Az eseményre 14 intézményből 112 hallgató 92 pályamunkával nevezett be. A minden évben megrendezésre kerülő tudományos konferencián hallgatóink is képviselték intézetünket és az alábbi eredményeket érték el:

Gyógytestnevelés és mozgásterápia tagozat

1. helyezés: Németh Judit, Schulteisz Nikolett (Mozgásprogram hatása idősek egészséggel kapcsolat fittségi állapotára; témavezető: Dr. Wilhelm Márta)

Humánkineziológiai és sportbiológiai vizsgálatok 1. tagozat

2. helyezés: Balatincz Dóra (A standard versenytánc terhelésélettani karakterisztikája; témavezető: Dr. Wilhelm Márta, Dr. Váczi Márk)

3. helyezés: Stomp Katinka (18-25 éves egyetemi hallgatók egészséggel kapcsolatos fittségi paramétereinek meghatározása egy vizsgálat tükrében; témavezető: Dr. Wilhelm Márta, Kaj Mónika)

Sportrekreáció, sportturizmus tagozat

3. helyezés: Mutzhausz Ágnes (Szabadidő eltöltési szokások a szekszárdi általános iskolások körében; témavezető: Dr. Tóth Ákos, Dr. Tigyiné Dr. Pusztafalvi Henriette)

Különdíj: Imre Henrietta (A nagykanizsai középiskolás tanulók szabadidő eltöltési szokásai; témavezető: Dr. Tóth Ákos, Dr. Tigyiné Dr. Pusztafalvi Henriette)

Gratulálunk minden hallgatónak és témavezetőnek a sikerekhez!