PTE UniPhone - Minden a Mobilodon!

2013. augusztus 27., 10:26

A Pécsi Tudományegyetem a hallgatói részére kifejlesztett, okostelefonokon futtatható PTE UniPhone alkalmazása frissített verzióval várja a 2013-as tanév diákjait.

PTE UniPhoneA PTE UniPhone a Pécsi Tudományegyetem mobilalkalmazása, melyben könnyen elérhető minden információ, ami az egyetemi élethez a hallgatók segítségére lehet. A felújított alkalmazásban megtekinthetőek a legfrissebb kari hírek és események, a bulikeresővel rögzíthetőek a legjobb egyetemi bulik a telefon naptárában. Ezen túl böngészhető a KÖSZI iroda albérlet adatbázisa, állásajánlatai, és az online kompetencia tesztet kitöltők megtudhatják, milyen személyiségjegyekkel rendelkeznek, és mely kompetenciák tartoznak az erősségeik közé.

Az alkalmazás célja, hogy első kézből, naprakész, up-to-date módon nyújtson információkat az egyetemi, kari eseményekről, programokról, a város és az egyetem kulturális életéről, eseményeiről.

Az UniPhone alkalmazás ingyenesen letölthető a Google Play-ről.