PTE 3D pályázat

2015. november 3., 11:21

Felejtsd el a papírt, a ceruzát és a sablonos dolgokat. Álmodd meg, segítünk megvalósítani.

Egyetemünk igyekszik lépést tartani a technika fejlődésével, és hallgatóink számára új, még szokatlan kihívásokat biztosítani. Ezt jelenleg a 3D technika hasznosításában látjuk, mely egyre szélesebb körben szivárog be mindennapjainkba. Jelen pályázatba várunk bármilyen 3D technikával elkészíthető tervet, pozitív elbírálásban részesítve azokat, akik ötletükkel hozzásegítik egyetemünket akár egy korszerűbb oktatási metodika, akár egy új kutatási vonal, vagy bármilyen hosszútávon hasznosítható terv megalkotásához, ezzel is növelve a PTE országon belüli presztízsét.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• Az ötlet ismertetését, maximum 2 oldal terjedelemben
  • Hasznosíthatóságát
  • Tervezett anyagigényét

A pályázatok beérkezési határideje: 2015.11.20. péntek 12:00

A pályázatokat a 3dpalyazat-ra küldjétek!

Pályázni egyénileg lehetséges. A pályázatok a határidő lejárta után kerülnek elbírálásra, első körben kizárva a 3D technikával nem megvalósíthatókat.

A legjobb pályázati ötletek megvalósításra kerülnek, illetve nagy értékű tárgynyereményben részesülnek azon pályázók, akik ötletei kiemelt figyelmet érdemelnek.