Oktatói kiutazási pályázat a PTE kiemelt partneregyetemeire 2016/17

2016. augusztus 5., 10:24

A PTE Külügyi Igazgatósága pályázatot ír ki a PTE kiemelt partnerintézményeibe kétoldalú kapcsolatok keretében kiutazó (PTE) oktatók utazási költségeinek és napidíjának támogatására. A szállást a fogadó egyetem biztosítja.

A kiemelt kétoldalú szerződések együttműködésének célja a környező országok a PTE-hez hasonló tudományos felépítésű egyetemeivel meglévő oktatási és tudományos kapcsolatok továbbfejlesztése rövid időtartamú (jellemzően 3-5 munkanapos) oktatói cserék révén. A támogatási keretből a PTE kiemelt partnerintézményeibe kiutazó oktatók utazási költségeit és napidíját fedezzük.

A pályázatokat 2016. augusztus 26-ig kell eljuttatni Czéh Gábornak a PTE Külügyi Igazgatóságára (7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.) e-mail: czeh.gabor

Pályázati felhívás
Jelentkezési lap