Erasmus+ személyzeti képzés (staff training) pályázati felhívás 2016/17. tanévre

2017. január 25., 9:20

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot ír ki a 2016/2017. tanévre adminisztratív (nem-oktatói munkakörben) dolgozók, illetve oktatói, tanári munkakörben alkalmazott, de adminisztratív feladatokat is ellátó dolgozók részére a mobilitási programban való részvételére.

A mobilitási típus neve: személyzeti képzés (staff training).

A személyzeti képzést a 2017. március 1. – 2017. június 30. közötti intervallumban kell megvalósítani.

A pályázat célja:
Az adminisztratív személyzet mobilitásának célja, hogy az Egyetem adminisztratív állományában dolgozó kollégák, valamint jelentős kari adminisztratív feladatot is ellátó oktatók szakmai továbbképzését elősegítse, az Egyetem egésze számára hasznosítható tapasztalatok, jó gyakorlatok megszerzését támogassa. Pályázhat oktató, a PTE fenntartásában működő köznevelési intézmény tanára is, amennyiben nem oktatási tevékenység megvalósítására vonatkozik a pályázat.

A pályázatokat a PTE Külügyi Igazgatóság Mobilitási Osztályára kell benyújtani, legkésőbb 2017. január 31. 14 óráig.

A pályázáshoz szükséges részletes információk:

A pályázatok elkészítésével kapcsolatos kérdésekben a kari koordinátorok, illetve Németh Judit (nemeth.judit) Erasmus+ intézményi koordinátor áll rendelkezésükre.