Erasmus+ oktatói mobilitási program a 2014/2015. évre

2014. március 25., 14:15

A Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kara pályázatot ír ki a 2014/2015. tanévi Erasmus+ oktatói mobilitási programban való részvételre.

Az oktatói mobilitás célja a partnerintézmény szakos tanrendjébe illeszkedő előadások, szemináriumok megtartása és a partnerintézménnyel való szakmai kapcsolat további építése, különös tekintettel az Erasmus program tantervfejlesztési tevékenységeire, közös képzési programok kidolgozására.

Az Erasmus+ program keretében a pályázaton nyertes oktatók a Pécsi Tudományegyetemmel 2014/2015. tanévre érvényes kétoldalú megállapodással rendelkező felsőoktatási intézményében ösztöndíjjal folytathatnak oktatási tevékenységet. Az oktatás időtartama nem lehet kevesebb 8 tanóránál, és nem lehet hosszabb 8 hétnél (akár 1 napos mobilitás is megvalósítható).

A pályázat benyújtásának határideje és módja:
A pályázatot a TTK Dékáni Hivatalában kell benyújtani, 2014. április 16-ig.

Pályázati felhívás
Egyetemek listája