Erasmus+ Nemzetközi Kreditmobilitás pályázati felhívás

2017. március 3., 9:59

Az Erasmus+ Nemzetközi Kreditmobilitás program keretében a Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Karának oktatói részére az alábbi kiutazó mobilitási helyek pályázhatók a 2017/18-es tanév tavaszi vagy őszi félévére:

Ben-Gurion University Negev (Izrael) 1 fő kiutazó oktató, 6 nap (földtudomány vagy környezettudomány)

A TTK Pályázati és Ösztöndíj Bizottsága által kiválasztott oktató kolléga részére a PTE Külügyi Igazgatóság segítséget nyújt az online jelentkezési lap kitöltésében és a mobilitási szerződés valamint a támogatási szerződés megkötésében.

A kiutazó oktató részére napi 160 EUR ösztöndíjat, valamint utazási támogatást fizet a program.

Pályázati határidő: 2017. március 10.

A pályázatokat a mellékelt űrlap kitöltésével a TTK Dékáni Hivatalába kell nyomtatott, eredetiben aláírt formában eljuttatni.
A kreditmobilitási programmal kapcsolatban tájékoztatást Czéh Gábor a Külügyi Igazgatóság referense tud nyújtani, e-mail: czeh.gabor.

A pályázatokat a TTK Pályázati és Ösztöndíj Bizottsága bírálja el, a Dékáni Hivatal pedig a kiválasztott pályázatot továbbítja a PTE Külügyi Igazgatóságára.

Erasmus+ Nemzetközi Kreditmobilitás Kari Oktatói Jelentkezési lap