CEEPUS III - Central European Exchange Program for University Studies (Közép-Európai Felsőoktatási Csereprogram) Ösztöndíjak

2013. december 9., 11:30

A csereprogram célja, hogy a felsőoktatás területén együttműködő partner intézmények között lehetővé tegye oktatói és hallgatói mobilitások lebonyolítását, nyelvi- és szakmai kurzusok, nyári egyetemek, valamint hallgatói kirándulások szervezését, támogassa hosszú távú szakmai együttműködések kialakulását a térségben, ezzel elősegítve Közép-Európa stratégiai szerepének erősödését.

A CEEPUS a következő pályázati formákat kínálja a felsőoktatási intézményeknek és a hallgatóknak, oktatóknak:

• Hálózati pályázatok felsőoktatási intézmények részére
  • Hallgatói és oktatói mobilitás
  • Speciális kurzusok (nyári egyetemek, intenzív kurzusok, hallgatói szakmai kirándulások)

A pályázatok beadásának módja:

Online, a Központi CEEPUS Iroda honlapján keresztül: www.ceepus.info

A pályázatok beadási határideje: 2014. január 15. 23:59 (szerver idő)
A csatolandó dokumentumok feltöltésének határideje: 2014. február 15. 23:59 (szerver idő)

Az eredeti dokumentumok megküldése nem szükséges, azonban az on-line feltöltés kötelező!

Részletes ismertető
További információ a Tempus Közalapítvány honlapján.