A Pécsi Tudományegyetem Alapítvány pályázati felhívása

2014. március 12., 9:38

A Pécsi Tudományegyetem Alapítvány a személyi jövedelemadó 1 %-ának felajánlásából származó, 2013. évi bevételének felhasználására pályázati felhívást tesz közzé.

A PTE szakmai tevékenységének fejlesztéséhez, korszerűsítéséhez, a kiemelkedő szakmai eredményeket felmutató oktatók, kutatók, hallgatók és egyetemi munkatársak egyetemi feladatainak támogatásához 2014-ben is pályázat formájában kíván az Alapítvány hozzájárulni.

Pályázati kategóriák

• A) Innovatív és kreatív hallgatói csoportok, műhelyek kulturális és szakmai tevékenységének támogatása.
  • B) Oktatók számára tankönyvek, gyűjtemények elektronikus vagy nyomtatott formában történő kiadásának, szerkesztésének támogatása.
  • C) Az egyetem nem akadémiai munkatársainak szakmai konferenciákon, tanfolyamokon, külföldi, belföldi tanulmányutakon való részvételének támogatása.

Beküldési határidő: 2014. március 24.

További információ az Alapítvány honlapján található: www.pte.hu/menu/81/21
Pályázati felhívás