Pályázat PTE imázs-fotósorozat készítésére

2016. május 4., 11:42

A Pécsi Tudományegyetem fotópályázatot hirdet PTE imázs-fotósorozat – Hallgatói életképek, életérzés, PTE épületek – készítésére, melyre a PTE bármely polgára - oktató, dolgozó, hallgató – beküldheti pályaművét.

A pályázat célja és tárgya olyan fotósorozat készítése, amely méltón reprezentálja az első magyar egyetem mindennapjait, az itt folyó minőségi képzést, a sokszínű, szerteágazó programlehetőségeket, szabadidős tevékenységeket, kutatási, sportolási, kulturális stb. lehetőségeket, melyeket az intézmény és annak különböző egységei, projektjei biztosítanak polgárainak, amely pozitívan láttatja a PTE polgárainak életét Pécs jellegzetes közterein és az egyetem falain belül is, amely a karok és/vagy egyéb egységek épületeit a legjobb nézőpontból, a leglátványosabb szemszögből megjeleníti.

További információk