Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj és Tálentum ösztöndíj nyertes hallgatóink

2018. október 26., 14:00

A Természettudományi Kar október 17-i Kari Tanácsülésén sor került hallgatói ösztöndíjak és elismerések ünnepélyes átadására is.

Kásler Miklós, az emberi erőforrások minisztere a 2018/19-es tanévre Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat adományozott Karunk 14 hallgatójának. A PTE TTK Szabadfi Krisztina tehetséggondozó programja keretében kiírt TÁLENTUM ösztöndíjat karunk három hallgatója nyerte el. A Pécsi Tudományegyetem rektora a Természettudományi Kar javaslata alapján elismerő oklevelet adományozott karunk két hallgatójának.

Az okleveleket Dr. Gábriel Róbert leköszönő dékán és Dr. Horváth Attila, a TTK újonnan megválasztott dékánja adta át a Kari Tanács ülésén.

Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjban részesült:

• Baditz Máté
  • Csapó Hedvig Kriszta
  • Csiszár Zsófia
  • Lanszki Zsófia
  • Góra Valér
  • Fazekas Dávid
  • Mészáros Ádám
  • Mogyorósi Renátó Manuel
  • Pappné Kővári Petra
  • Patyi Gábor
  • Sztojkovics Dóra
  • Szerencsés Dénes
  • Tóth Gábor Endre
  • Vadkerti-Tóth Viktor

TÁLENTUM ösztöndíjban részesült:

• Kis Zita
  • Maczkó Patrik
  • Szűcs Boldizsár

Rektori elismerő oklevelet kapott:

• Seprenyi Sára
  • Sümegi Odett

Gratulálunk díjazott hallgatóinknak! Tanulmányaikhoz és tudományos munkájukhoz további sok sikert kívánunk!