Jubileum 650 25 éves a TTK

Minden idők legsikeresebb szereplése a XXXI. OTDK FiFöMa szekciójában

2013. április 24., 13:05

2013. április 18. és 20. között versenyeztek legjobb hallgatóink az OTDK keretei között a hazai földrajzi és földtudományi műhelyek más képviselőivel, a helyszínt ezúttal a BME biztosította. Nagy örömmel számolhatunk be arról, hogy minden idők egyik legjobb szereplését tudhatjuk magunk mögött, három első és számos egyéb helyezéssel tért haza az összesen 19 fős csapatunk.

Első díjat nyertek:

  • Alpek Balázs Levente (Népességföldrajz és szociálgeográfia, Tésits Róbert)
  • Józsa Edina (Geoinformatika, témavezető: Fábián Szabolcs Ákos)
  • Józsa Edina és Varga Zsanett párosa (Turizmus I., Gyuricza László)

Második helyezettek lettek:

  • Buzsik Krisztina (Turizmus II., Jónás-Berki Mónika, Pirisi Gábor)
  • Kiss Kinga (Geoinformatika, Bugya Titusz)
  • Konkoly Sándor (Tájföldrajz, Szederkényi Tibor)
  • Ledő Tímea (Üledék- és szerkezetföldtan, Konrád Gyula, Sebe Krisztina)
  • Módos Krisztián (Társadalomföldrajz, Dövényi Zoltán)
  • Schmeller Gabriella (Általános meteorológia, Geresdi István)

Különdíjat nyertek:

  • Kiss Balázs (Gazdaságföldrajz, Dövényi Zoltán, kiemelt különdíj)
  • Köbli Ádám (Turizmus II., Hajnal Klára, kiemelt különdíj)
  • Nezdei Csilla (Politikai és történeti földrajz, Majdánné Mohos Mária, a zsűri különdíja)
  • Polák Attila (Társadalomföldrajz, Trócsányi András, kiemelt különdíj)

Dicséretben részesült:

  • Harangozó Petra (Turizmus II., Aubert Antal, Marton Gergely)

Kiemelt helyezés nélkül végeztek:

  • Bálint Dóra (Társadalomföldrajz, Trócsányi András)
  • Fazekas Judit (Gazdaságföldrajz, Gálosi-Kovács Bernadett)
  • Kránicz Ildikó (Népességföldrajz és szociálgeográfia, Pirisi Gábor)
  • Szeidl Klaudia (Turizmus I., Aubert Antal)
  • Tóth Gabriella (Környezettudomány és vízminőség, Dezső József)

Mind a versenyzőknek, mind pedig az őket felkészítőknek szívből gratulálunk, és köszönjük, hogy vállalták a megmérettetést és az ezzel járó többletterheket.