Mestertanár kitüntetésben részesült Atlasz Tamás

2017. november 27., 10:04

Az Országos Tudományos Diákköri Tanács Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesítette dr. Atlasz Tamást, a Sporttudományi és Testnevelési Intézet habilitált egyetemi docensét, a magyar felsőoktatás műhelyeiben folyó diáktudományos tevékenységet támogató színvonalas és eredményes munkájáért.

Gratulálunk a kitüntetéshez!

A Sporttudományi és Testnevelési Intézet munkáját dicséri, hogy a XXXIII. Testnevelés és Sporttudományi OTDK összesített adatai alapján a PTE-TTK szép sikereket ért el. A 19 induló kar közül a második legtöbb résztvevőt adtuk, a 16 induló hallgatóból 7 díjazott lett, ami 44%-os sikert jelent. Az összes indulók számát tekintve minden hatodik, az eredményességet tekintve minden ötödik hallgató PTE TTK színekben indult.