Integrált sportnap az esélyegyenlőség jegyében

2015. november 3., 10:18

2015. október 16-án Fogyatékkal élők sportjainak rendezvénye - Integrált Sportnap címmel egy egész délelőttöt felölelő programot és versenyt szervezett a PTE TTK STI sportszakos hallgatói részére.

Az esemény a Pécsi Tudományegyetem és a Nyugat-magyarországi Egyetem TÁMOP-4.1.2.E-15/1/KONV-2015-0003 számú, „Sporttudományi képzés fejlesztése a Dunántúlon 2015” című projekt keretében zajlott.

Az Integrált Sportnap összességében nagy sikert aratott mind a résztvevő, mind a versenyző hallgatók körében, amelyről az UnivTv beszámolót is készített. A program - a korábbi hagyományok folytatásaként, kibővített résztvevőkkel, versenyzőkkel és versenyszámokkal -, a jövőben is megrendezésre kerül a PTE TTK Sporttudományi és Testnevelési Intézetében.

Az UnivTv beszámolója az sportnapról:

A sportnap plakátja