Hallgatóink a MEFOB aranyérmes PTE cheerleader csapatban

2018. április 17., 9:48

A Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság (MEFOB) Cheerleading sportágban megrendezett országos döntőjében I. helyezést ért el a PTE csapata Senior Show Cheer Team kategóriában.

Ötödik alkalommal került sor a MEFOB Cheerleading döntőre április 15-én, a versenyt a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetséggel együttműködve a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club szervezte. A Senior Show Cheer Team kategóriában az első helyet a Pécsi Tudományegyetem csapata nyerte, mely sikerhez a TTK Sporttudományi és Testnevelési Intézet több hallgatója is hozzájárult.

TTK hallgatók a győztes csapatban: Szalai Kata, Márkovics Gábor, Majszin Róbert, Nagy Attila.

Az elért eredményhez hallgatóinknak és a csapatnak is gratulálunk!