Hallgatói részmunkaidős álláslehetőség

2013. január 22., 10:54

A Pécsi Tudományegyetem Kutatáshasznosítási és Technológia-transzfer Központja részmunkaidős hallgató munkatársat keres.

A Pécsi Tudományegyetem Kutatáshasznosítási és Technológia-transzfer Központja hallgató munkatársat keres a következő feladatokra:

• innováció menedzserek munkájának segítése
  • egyetemi találmányok kapcsán piackutatás, internetes információgyűjtés, adatbányászat
  • információk, adatok rendszerezése
  • adminisztratív feladatok

A foglalkoztatás jellege: határozott idejű hallgatói munkaszerződés keretében (heti 20 óra)
Időtartam: 3 hónap
Munkavégzés helye: PTE Rektori Hivatal, valamint Szentágothai János Kutatóközpont

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

• magas szintű az angol nyelvtudásod (írás, olvasás, beszéd)
  • magabiztosan és gyorsan tudsz Interneten keresni, kutatni
  • jól használod az Excell, Word és Power Point programokat
  • munkádban pontos, precíz és szorgalmas vagy
  • a PTE valamely karán folytatsz MA, vagy PhD tanulmányokat nappali, vagy levelezős képzésben, de munkavégzésedet össze tudod egyeztetni a tanulással, órára járással (aktív hallgatói jogviszonyt tudsz igazolni)

Előnyt jelenthet:

• közgazdaságtudományi, vagy társadalomtudományi képzésben veszel részt és már hallottál piackutatásról
  • végeztél hasonló feladatot más hallgatói munka, vagy iskolai feladat kapcsán
  • élettudományokhoz kapcsolódó szaknyelvi tudásra tettél szert

Jelentkezés módja:

Rövid szakmai önéletrajzodat - angol és magyar nyelven -, valamint motivációs leveledet és elérhetőségeidet a molnar.timea e-mail címre küld el legkésőbb 2013. február 4-ig!

Információkat tevékenységünkről itt találsz: www.innovacio.pte.hu