Egyetemi Könyvtár nyitvatartás

2020. június 25., 13:12

Az Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont tájékoztatja kedves olvasóit, hogy teljes hálózata 2020. június 22-től, nyári nyitvatartási rendben kinyit.

A könyvtári nyitástól függetlenül a felhasználók 2020. szeptember 30-ig mentesülnek mindennemű könyvtárhasználatból származó késedelmi díj megfizetése alól.

Minden ellátási helyen érvényes szabályok:

A könyvtári terekben mind a munkatársak, mind a felhasználók részéről

• kötelező maszk-viselés,
  • kézfertőtlenítő szerek használata lehetőségének biztosítása,
  • a távolságtartás és a személyes higiéné fontosságára utaló tájékoztatók közzététele.

Speciális szabályok a Tóth József BTK-TTK Kari Szakkönyvtárban (Ifjúság u.):

Helyi eljárásrendben a helyben használatot lehetővé tevő helyek térrendezése a 1.5 méteres távolságtartás betarthatósága érdekében.

A nyári nyitva tartás az alábbiak szerint alakul:

• Tóth József BTK-TTK Szakkönyvtár: június 22-től hétfőtől csütörtökig: 8:00-16:00; pénteken: 8:00-13:30. Augusztus 31-től hétköznapokon 8:00-20:00-ig lesz nyitva
  • Társadalomtudományi Szakkönyvtár: június 22-től hétfőtől csütörtökig: 8:00-16:00; péntekenként: 8:00-13:30-ig
  • TTK Földrajzi Szakkönyvtár és a BTK Germanisztikai Szakkönyvtár egyéb intézkedésig (várhatóan az őszi szemeszter megkezdéséig) nem nyit ki.

Amennyiben bármilyen kérdésük merülne fel, keressék bizalommal Támis Eszter Könyvtárvezetőt.