Dr. Eisner Tímea, Dr. Erostyák János és Heisenberger Zsolt kitüntetése

2012. június 8., 14:42

A Pécsi Tudományegyetem 2012. június 2-án, a 60. Pedagógusnapon Ünnepi Szenátusi Ülést rendezett Pécsett, a Dr. Romhányi György Aulában. Az eseményen kollégáink minisztériumi- és egyetemi kitüntetéseket vehettek át.

Magyarország Emberi Erőforrások Minisztere kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként „Magyar Felsőoktatásért Emlékplakett” kitüntetést adományozott Dr. Erostyák Jánosnak, a Természettudományi Kar Fizikai Intézet egyetemi docensének.

A Pécsi Tudományegyetem Rektora Arany Katedra-díjat adományozott Dr. Eisner Tímeának, a Természettudományi Kar Matematikai és Informatikai Intézet adjunktusának a tehetséggondozás területén végzett kiemelkedő oktató-nevelő munkája elismeréseként.

A Pécsi Tudományegyetem Rektora az egyetem érdekében kifejtett eredményes és tartósan magas színvonalú munkavégzése elismeréseképpen Rektori Dicséretben részesítette a Természettudományi Karon Heisenberger Zsolt osztályvezetőt.

Forrás: PTE

Képek az eseményről