Campus Mundi pályázati felhívások

2017. február 27., 12:54

A Campus Mundi program célja a felsőoktatás minőségének javítása - különös tekintettel a foglalkoztathatóságra -, valamint a magyarországi felsőoktatási intézmények nemzetközi szerepének, elismertségének növelése. A projekt a nemzetközi hallgatói mobilitás elősegítését, illetve a hazai felsőoktatási intézmények nemzetköziesítésének támogatását szolgálja.

Campus Mundi ösztöndíj külföldi részképzéshez

Következő határidő: 2017. március 30.

Pályázati felhívás felsőoktatási hallgatók számára külföldi részképzésre elsősorban ERASMUS+ önfinanszírozó státuszú hallgatók részére.

Campus Mundi ösztöndíj rövid külföldi tanulmányúthoz

Következő határidő: 2017. április 10.

Pályázati felhívás felsőoktatási hallgatók számára külföldi rövid tanulmányút megvalósítására

Campus Mundi ösztöndíj külföldi szakmai gyakorlathoz

Következő határidő: 2017. február 28.

Pályázati felhívás felsőoktatási hallgatók számára külföldi szakmai gyakorlatra elsősorban ERASMUS+ önfinanszírozó státuszú hallgatók részére

Campus Mundi ösztöndíj részképzéshez igényelhető kiegészítő támogatásra Stipendium Hungaricum partnerek irányába

Következő határidő: 2017. február 15.

Pályázati felhívás felsőoktatási hallgatók számára külföldi részképzéshez igényelhető kiegészítő támogatásra Stipendium Hungaricum partnerek irányába.

Forrás: erasmus.pte.hu