Bevezetés a MATLAB használatába Egyetemi RoadShow

2013. március 8., 10:04

A Gamax Laboratory Solutions Kft. Bevezetés a MATLAB használatába Egyetemi RoadShow rendezvénye 2013. április 2-án az Ifjúság úti Vargha Damján konferenciateremben kerül megrendezésre.

Helyszín: Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Kar
7624 Pécs, Ifjúság útja 6., Vargha Damján konferenciaterem
Időpont: 2013. április 2. 13:00-15:15, 15:45-17:00
Előadó: Németh Szilárd (alkalmazási mérnök – Gamax Laboratory Solutions Kft.)

Regisztráció 2013. március 25-ig: http://gamaxlabsol.com/pecs

Bevezetés a MATLAB® használatába programozási ismeretekkel nem rendelkezőknek

Hallgatóknak és oktatóknak egyaránt
2013. április 2. 13:00-15:15

Az előadás során bemutatjuk a MATLAB legfrissebb (R2012b) verzióját és áttekintjük a főbb alkalmazási területeket. Példákon keresztül bemutatjuk, hogyan támogatja a MATLAB az adatelemzési folyamat főbb lépéseit:

• Adatelérés (Excel, egyéb fájlok, adatbázis, hardver)
  • Adatelemzés és vizualizáció
  • Algoritmusfejlesztés
  • Alkalmazáskészítés (grafikus felület, standalone alkalmazás)

Demonstráljuk a MATLAB interaktív eszközeit, melyek megkönnyítik a munkát programozási ismeretekkel nem rendelkező felhasználók számára is.

Matematika, természettudományos és mérnöki oktatás a MATLAB®&SIMULINK® programcsalád segítségével

Oktatóknak szánt előadás
2013. április 2. 15:45-17:00

Ismerje meg, hogyan használható az egyetemi és főiskolai oktatásban eredményesen a MATLAB&Simulink termékcsalád! Példák segítségével bemutatjuk, hogy a termékcsalád nem csak oktatási területen alkalmazható sikerrel, hanem kiváló kutatási és fejlesztési eszköz, melynek ismerete versenyképes tudást jelent.

A rendezvény plakátja